9 דרכים להפחית את העלויות של בעלות על כרטיסי אשראי

לרוב האנשים יש לפחות כרטיס אשראי אחד, אז זה מאמר שאמור להיות רלוונטי כמעט לכולם. כרטיסי אשראי אכן משרתים מטרה, וכאשר הם מנוהלים היטב הם כלי טוב. עם זאת, כאשר הם לא מנוהלים היטב, הם עלולים לגרום להרס כלכלי. להלן 9 טיפים לחיסכון בכסף שיעזרו לך להפחית את העלות של כרטיס האשראי שלך ולהפיק את המרב מהתכונות שלו. תהנה.

טיפ 1: בקש תעריף טוב יותר בכרטיס אשראי: אל תדאג לא יצחקו עליך. אם היית לקוח טוב יותר מחצי שנה או שנה, ולא עברת את הגבול, ייתכן שהבנק ישקול להוריד את הריבית שלך. בהחלט שווה את שיחת הטלפון כדי לברר.

טיפ 2: העבר לכרטיס אשראי בריבית נמוכה יותר: אם אתה משלם כעת 18 אחוז בכרטיס האשראי שלך, ויש לך יתרה גבוהה, העבר מיד לכרטיס אחר. נצלו את תעריפי ההיכרות של "ירח דבש" שחברות כרטיסי האשראי מציעות. אם אתה מקבל כרטיס ללא ריבית במשך שישה חודשים, תעבוד כמה שאתה יכול כדי לשלם את הסכום. טיפ זה עובד אם הבנק לא יוריד את התעריף שלך כמפורט בטיפ למעלה.

טיפ 3: השתמש בכרטיס האשראי שלך כאשר אין עמלת עסקה: לעתים קרובות כרטיסי אשראי אינם מושכים עמלת עסקה. אם תשלמו אותו בסכום חד פעמי בסוף כל חודש, תצאו בראש.

טיפ 4: אל תקנו מוצרים בכרטיסי אשראי בחנות: בעוד שרבים מהכרטיסים הללו מציעים ריבית ללא ריבית, אם לא תחזיר את זה בזמן, אתה נעקץ בריבית גבוהה. אם אין לך כסף מזומן, אל תקנה את הפריט.

טיפ 5: שמור לפחות כרטיס אשראי אחד: אתה לא צריך להיפטר מכל כרטיסי האשראי שלך כי אתה צריך אותם עבור רכישות באינטרנט, ואתה יכול לנצל את התקופה ללא ריבית. פשוט נסה להגביל את מספר הקלפים שלך לאחד או שניים לכל היותר.

טיפ 6: כרטיסי אשראי הם ההונאה העיקרית של הבנקים: בנקים עושים הון מהפתיים שבינינו, בגלל זה הם זורקים אותם עליך. השתמש בהם במקום שהקלפים ישתמשו בך.

טיפ 7: אל תבצע מקדמות במזומן בכרטיס האשראי שלך: זה יעלה לך הרבה כסף בריבית. מה גם שהריבית הזו, כמו גם "עמלת מקדמה במזומן" יחולו מרגע הוצאת הכסף. ייתכן שיהיו כמה חריגים לכלל זה בשעת חירום, אך נסו להיות חרוץ.

טיפ 8: אל תפספס תשלום: החמצת תשלום בכרטיס אשראי חושף אותך לעמלות באיחור ומעלה, כמו גם להרקיע את הריבית שלך.

טיפ 9: תשלומים אוטומטיים: אם יש לך רק סכום קטן שחייבים, או משלמים את הסכום הכולל בכל חודש, שקול תשלום אוטומטי. זה אומר שלא תשכח תשלום, וזה גם יוריד את הריבית שלך (או ימנע ממך לשלם ריבית אם יש לך תקופה ללא ריבית בכרטיס שלך).Source by Rusty O'Connor

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.