תוכניות לתיקון אשראי: היתרונות של בחירת החברה הנכונה והעלאת ציון האשראי שלך

ישנם יתרונות רבים בהצטרפות לתוכניות תיקון אשראי, כל עוד אתה עומד באלה שהן לגיטימיות. ניקיון דו"ח האשראי שלך ושמירה על ציון גבוה יאפשרו לך להחזיק יותר כסף בכיסים מכיוון שהריבית שלך תהיה נמוכה יותר ולא תצטרך לדאוג לתביעה. סביר להניח שתקבל יותר אשראי אם וכאשר תצטרך, ויהיה קל יותר להשיג דירה. תהליכי הבקשה יהיו מהירים יותר, אם לא מיידי. כמו כן, ציון אשראי גבוה יותר אומר שיש לך יותר כוח מיקוח בכל הקשור למשא ומתן עם קמעונאים, בנקים וחברות כרטיסי אשראי. צריך רכב חדש פתאום? ציון אשראי גבוה יקל על השגה.

לא משנה איך ולמה בסופו של דבר קיבלת אשראי גרוע, בין אם זה היה ניהול כסף גרוע מצידך או שחווית מקרה חירום שעלה הרבה כסף, עדיין עשויים להיות כמה דברים שניתן לתקן. ייתכן שהפריטים השליליים יוסרו. אתה יכול לפנות בעצמך ללשכות האשראי ולנסות להסיר אותם, אבל זה יכול לקחת קצת זמן והסיכויים שלך להצליח אינם גבוהים במיוחד. עדיף להשוות כמה תוכניות לתיקון אשראי וליצור קשר עם זה שנראה שהכי מתאים לצרכים שלך.

השתמש רק בתוכניות תיקון אשראי לגיטימיות

אתה בהחלט חייב להכיר את חוק ארגוני תיקון אשראי כדי שתדע כיצד להימנע מהונאות. יש לך זכויות משפטיות כשאתה מנסה לתקן את דוח האשראי שלך. לפני הוצאת כסף, יש לספק לך ייעוץ חינם ומדריך מפורט המסביר את השירותים שהחברה תבצע. צריכה להיות גם איזושהי אחריות להחזר הכסף למקרה שאתה לא מרוצה מהמצב.

מכיוון שאין שום דרך לדעת ב-100% בטוח כיצד הנושים ולשכות האשראי יתמודדו עם כל פריט שלילי בדוח שלך, התרחק מכל חברה שטוענת שהיא עומדת לספק לך תוצאות ספציפיות בדוח מסוים. כמות הזמן.

אף אחת מהתוכניות האלה לא תוכל לעשות הכל בשבילך. אתה עדיין תהיה אחראי לבצע את התשלומים שלך בזמן. מה שהם יעשו זה לעזור לך לפתור כמה מבעיות האשראי הקודמות שלך.

תבדוק ותראה איזה תוכניות לתיקון אשראי זמינים באזור שלך. אם חוק לקסינגטון מציע שירותים במדינתך, בהחלט תרצה לשקול זאת, מכיוון שמדובר בארגון בעל דירוג גבוה ובעל מוניטין.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.