שינויים בתעשיית המריחואנה הרפואית שבעלי עסקים צריכים לדעת עליהם בזמן מס

תעשיית המריחואנה החוקית-מדינתית ראתה כמה שינויים חשובים ב-2015.

למרות שהחוקים הפדרליים נשארים ללא שינוי בזמן המס, בעלי תרופות, מגדלים, יצרני תרופות וכל השאר במקומות עם תעשיית מריחואנה רפואית חוקית במדינה צריכים להיות מודעים לשינויים הללו בזמן המס.

על פי חוק כל מי שמכניס הכנסה עסקית בשווי 1 דולר חייב להגיש החזר מס למס הכנסה. זה כאשר הם יכולים להפחית את הניכויים העסקיים שלהם. אנשי עסקים במריחואנה אינם יוצאי דופן. אם המדינה שלך ביטלה את האיסור הרפואי, תפקידו של הפוליטיקאי לשנות חוקים פדרליים לא הוגנים עבור תושביהם ועסקיהם.

שינוי בחוקים הפדרליים הללו יחסוך למשלמי המסים האמריקאים יותר מ-13 מיליארד דולר מדי שנה. הזמן הוכיח שמריחואנה היא לא סם שער, והיא גם לא גורמת לטירוף כפי שמפיקי סרטים אמרו פעם שהיא עשתה כדי לרגש את הצופים שלהם. ואם עישון תרופה הוא הבעיה, משתמשים רפואיים שבהם יש תרופות זמינות הבינו שהם יכולים גם להתאדות, לאכול תרופות, לשתות מיץ או משקאות אחרים, להשתמש בטינקטורות, כדורים או תרסיסים. הצריכה הציבורית יורדת במקום שבו מועדוני מריחואנה רפואית זמינים.

כל עסק קטן או גדול אחר רשאי לניכויים כאשר הם עושים את ההחזר הפדרלי של IRS. בתוך המדינות שבהן המריחואנה חוקית למטרות רפואיות יש עסקים שראויים לקבל יחס הוגן. ישנן 23 מדינות ומחוז קולומביה שמתירים כעת מריחואנה רפואית; מדינות אלה גובות מסים (או מתכננות לגביית מסים) ומכניסות שליטה על בעל המרשם.

לפני שאנשי ונשות המריחואנה החוקיים בארצות הברית יוכלו להתחרות בצורה הוגנת יש לבטל את החוקים הפדרליים הללו. פסיקה פדרלית חדשה שניתנה בבית משפט פדרלי בסן פרנסיסקו חוסמת את ה-DEA מלהעמיד לדין את בתי הרפואה למריחואנה רפואית אם הם תחת סנקציה של המדינה. תיקון Rohrabacher-Farr אוסר על משרד המשפטים (DOJ) להשתמש בכספים פדרליים כדי לחסום את חוקי המריחואנה של המדינה. דו"ח ההוצאות הפדרלי בן 1603 העמודים מביא למעשה סוף לשימוש בכספי משלם המסים כדי לחסום את השימוש הרפואי של מריחואנה.

היכן שמריחואנה רפואית זמינה באופן חוקי, שירותי בריאות בר קיימא גדלו ומינוני יתר של כדורי מרשם יורדים. מריחואנה טוענת שהיא סופר אנטיביוטיקה, טובה לשבץ מוחי ובעיות מוח אחרות, עוזרת להקל על כאבים, בחילות, פרקינסון, מחלות מעי דלקתיות, PTSD, אפילפסיה והתקפים אחרים, הורגת סרטן ומגזין פורבס אפילו שאל אם ההורה המזדקן שלך צריך נסה זאת.

ד"ר סנג'אי גופטה אמר שעלינו להכשיר מריחואנה רפואית עכשיו. זהו צמח שהיה רשום פעם בפרמקופיה של ארה"ב וזמין בחנויות התרופות. עם השימוש בו אנשים יצאו מהוספיסים ובתי חולים כדי לחיות חיים מלאים יותר. הממשל הפדרלי בארה"ב אפילו מחזיק בפטנט מס' 6630507 מאז 2003 על השימוש בו כנוגד חמצון וכנוירו-פרוטקטנט.

משרד המשפטים הוציא תזכיר המאפשר לשבטים אינדיאנים לגדל ולמכור מריחואנה על אדמתם. גם מדינות ואנשים אחרים ממהרים לסיים את האיסור הרפואי שלה; למשל, ישראל משתמשת במריחואנה בבתי החולים שלה ולמחקר. סנאטורים ומושלים רבים רוצים שזה יהיה חוקי לשימוש רפואי שוב.

דו"ח קוד הייעוץ של מס הכנסה אומר שעסקי מריחואנה חוקיים כעת במדינות מסוימות, אך עדיין בלתי חוקיים לפי החוק הפדרלי. עסקי מריחואנה אינם רשאים לנכות את כל ההוצאות שלהם מכיוון שהממשל הפדרלי אומר שלא יתאפשר ניכוי או אשראי עבור כל סכום ששולם או נגרם אם סחר או עסק כזה (או פעילויות המסחר או העסק) מורכבים מסחר בבקרה. חומר. מריחואנה על פי החוקים הפדרליים היא חומר מבוקר ללא שימוש רפואי; עם זאת, הממשלה הפדרלית מחזיקה בפטנט לשימוש רפואי.

אלה שרוצים לשמור על מריחואנה רפואית בלתי חוקית מתעשרים בעיקר מכך שהיא חומר לא חוקי, למרות שרבים אינם משלמים מסים על הכסף שהם מרוויחים. זה כולל מושחתים, מגדלים בלתי חוקיים, סוחרים, גוזמים ויצרני תרופות, אנשים המקבלים המחאות סיוע משלמי המסים אך עובדים במסחר הזה, ואלה שרוצים להחזיק מריחואנה בשוק השחור. לא אכפת להם מה האזרחים רוצים, איך הם הצביעו, או אם זה עוזר למצבו הרפואי של אדם או לא, כל עוד הם מרוויחים כסף.

משתמשי מריחואנה רפואית ובעלי עסקים במדינות שבהן האזרחים הצביעו כדי להפוך את השימוש במריחואנה לחוקי צריכים שוב לקיים פגישות קבועות עם הפוליטיקאים במדינה שלהם כדי לדון בבעיות המיסוי הלא הוגן. האנשים דיברו, עכשיו תורו של הפוליטיקאי לשנות את החוקים האלה.Source by KiKi Canniff

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.