שבעה טיפים כיצד למצוא חברת אספקה ​​אמינה לסוכרת

ייתכן שתוכל ללכת במורד הרחוב ולמצוא ספק אמין עבור הציוד ההכרחי הללו לחולי סוכרת, או אולי תצטרך להיכנס לאינטרנט ולספק ספק שישלח את מה שאתה צריך. תסתכל על שתי האפשרויות לפני שאתה מתחייב לאחת.

דברים שצריך לחפש אצל סוחר אספקה ​​לסוכרת

1. האם יש להם ערבות להחזר כספי בדיוק כפי שיש ל-Wal-Mart ו-K-Mart?

2. האם החברה ממוקמת בארצות הברית או בקנדה? חשוב להימנע מחברות אספקת סוכרת הממוקמות בכל מקום מחוץ לצפון אמריקה. המשלוח נוטה להיות פחות אמין והמכס עשוי להחזיק את המשלוח שלך. כמו כן, קל יותר לאנשים הרחוקים יותר לקרוע אותך.

3. האם יש להם כתובת חזרה, לא ת.ד.? למעשה, מספר ת.ד. עבור חברה הוא רמז שאולי היא אפילו לא עסק אמיתי. אתה לא רוצה להיתקע עם מוכר זבוב בלילה שמקבל את המוצרים לבדיקת סוכרת מאיביי ומוכר אותם מחדש.

4. האם יש להם מספר 1-800 שאפשר להגיע אליו מסביב לשעון? אתה לא רוצה לפתור בעיה באמצעות דואר אלקטרוני. רק תוודא שיש דרך להגיע אליהם בטלפון כשאתה צריך אותם.

5. כאשר אתה מתקשר למספר הטלפון לבדוק אותו, האם יש אדם שיכול לענות על שאלותיך ובעל ידע מעמיק לגבי בדיקות סוכרת וציוד רפואי? הטסים בלילה מעבירים את החיוב לחברה אחרת שרק מחייבת ולוקחת את פרטי כרטיס האשראי שלך. לא סימן טוב! שאל את האדם שאתה מקבל כשאתה מתקשר אם הוא מרכז חיוב. הם צריכים להיות מסוגלים לענות על שאלות פשוטות על החברה. אם הם לא יכולים, זה האות לעבור לספק אחר.

6. האם יש בהישג יד רוקח או מחנך מוסמך לסוכרת כשאתה מתקשר? לחברות הגדולות, הפועלות ביעילות, יש את זה. חובבים לא. ייתכן שתזדקק למידע על נסיעה עם הציוד שלך. ייתכן שתצטרך לדעת מה קורה כשהם נחשפים לטמפרטורות קפואות וכו'. אתה רוצה שמישהו שיודע יענה על השאלות שלך כאשר אתה צריך את המידע.

7. בדקו מחירי משלוח. ייתכן שהחברה מרוויחה את הכסף שלה על המשלוח. אם אתה מקבל מחיר טוב על האספקה ​​אבל אתה ספוג בכל מה שקשור למשלוח, אתה צריך לעבור לחברה אחרת.Source by Maximilian Buddenbrock

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.