קנייה סיטונאית ובחירת אמצעי תשלום מאובטחים לספקים

תשלום עבור מוצרים שרכשת יכול להוביל לחסרונות. מסיבה זו עליך לנקוט משנה זהירות בעת תשלום עבור רכישות סיטונאיות של מניות.

קנייה באשראי

כנראה שהצורה האידיאלית ביותר של קניית מניות היא קנייה באשראי. התהליך הוא שהקמעונאי יזמין את הפריטים והם יימסרו לפני התשלום עליהם. בדרך כלל, הקמעונאי מקבל 30 יום לפני שהוא משלם את הפריטים שנמסרו. אפשרות זו תיתן לקמעונאי מספיק זמן למכור מחדש את הפריטים לפני שהוא משלם בפועל למוכר.

עם זאת, זה לא קל. עליך ליצור מצב אשראי טוב לפני שהמוכר יעניק אשראי לחברה. בנוסף, הדבר נפוץ ביותר בעסקאות מקומיות מאחר וחברות בינלאומיות מחמירות מאוד בכל הנוגע למתן אשראי במיוחד לחברות קטנות.

האפשרות הנפוצה ביותר אך מסוכנת יותר היא תשלום למוכר מראש. פעולה זו מסכנת את הקונה להפסיד כסף מכיוון שקיימת אפשרות שהפריטים לא יימסרו או שתקבלו פריטים שאינם ניתנים להחזרה.

אבל עם הטכנולוגיה הנוכחית, שיטה זו קלה יותר לעיבוד. ישנן דרכים שונות בהן תוכל לקנות מניות מסיטונאי שיעניקו לשני הצדדים ביטחון ונוחות.

שימוש בכרטיסי אשראי של החברה

אתה יכול לבחור בעסקה בכרטיס אשראי. הדרך הטובה ביותר היא להשתמש בכרטיס אשראי של מותג בינלאומי. ניתן לשלם את הפריט מראש ואם אינכם מרוצים מהפריטים שנמסרו תוכלו להגיש תלונה לחברת האשראי ולבקש ביטול חיובים.

העברות נאמנות מאובטחות

אתה יכול גם לבחור להשתמש בשירותי נאמנות סוחר. ישנם שירותי נאמנות שיבדקו את תהליך העסקה. חברת הנאמנות תקבל, תחזיק ותשחרר תשלומים עד למסירת המוצרים במצב תקין. אם מי מהצדדים לא יהיה מרוצה, הכסף יוחזר או שהמוצרים יוחזרו למוכר.

זה מאוד מסוכן לקונה שרוכש פריטים מספק לא ידוע. מסיבה זו אתה צריך להיות זהיר בבואך לבחור אמצעי תשלום. זה יבטיח מערכת יחסים חלקה ומוצקה עם הספק שלך.Source by Jenilee Maniti

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.