קבלת 125% הלוואות בית עם אשראי גרוע: מדוע האישור מובטח בקלות

למלווים יש בדרך כלל תגובה גרועה לקבלת בקשות מלווים של אשראי גרוע – או לפחות זה מה שאנו מובילים להאמין. אבל מגוון ההזדמנויות הזמינות ללווי אשראי גרוע הוא רחב הרבה יותר ממה שחושבים בדרך כלל. אפילו כאשר מגישים בקשה להלוואה של 125% עם אשראי גרוע, הסיכויים לאישור טובים יותר.

איך זה אפשרי? הסיבה לכך היא שהמלווים באמת מחפשים רק דבר אחד – הבטחה שהם יקבלו את כספם בחזרה, ורצוי, ברווח. עבור כל הפונים, הדרך הטובה ביותר לספק בטחון זה היא להציע ביטחון, ובכך להפוך אותה לדרך הטובה ביותר להבטיח את אישור ההלוואה. והצורה הטובה ביותר של אבטחה היא הון עצמי.

בין קריטריונים בסיסיים לתנאים שנקבעו במצב הפיננסי הספציפי בו נמצא המבקש, אין מקום להבטחות אישור. אבל, סביר יותר לאישור להלוואת הון בית מאשר לכל סוג הלוואה אחר.

איך עובדת הלוואה של 125%.

כמובן, זה מבלבל לחשוב שמלווה יהיה מוכן להעניק הלוואה בשווי גבוה יותר מהערך האמיתי של הבטוחה שניתנה בבקשת הלוואה. אבל מה שמאפשר את זה הוא הערך שמעניקים המלווים להון העצמי של הבית.

קבלת הלוואה של 125% לבית עם אשראי גרוע אפשרי מכיוון שההון העצמי עצמו צפוי לגדול עם הזמן. שלא כמו צורות אבטחה אחרות המוצעות בדרך כלל (לדוגמה: רכב), הערך אינו פוחת. אז גם אחרי 3 שנים, הון עצמי של 100,000$ יהיה שווה לפחות 100,000$.

הבטחת אישור ההלוואה על הלוואה בשווי של 25% יותר תלויה בעובדה שהם מצפים שגם ההון העצמי יעלה בערכו. אם הלווה לא יעמוד במחדל, הם יכולים לתבוע את הבית כפיצוי, אך הם צופים ששווי המכירה עלה ב-25% לפחות. לכן, הלוואת הון עצמי שווה יותר לשני הצדדים של העסקה.

הבן את עמדת האשראי שלך לפני הגשת הבקשה

טעות נפוצה שעושים לווי אשראי גרוע המחפשים הלוואה גדולה היא להתעלם ממצב האשראי שלהם. לעתים קרובות, הם יודעים מעט יותר ממעמדם הכללי ואולי הציון שלהם, אך אינם מנסים לבחון זאת בעצמם. עם זאת, המשימה של קבלת הלוואת הון בית של 125% עם אשראי גרוע הופכת לקלה יותר אם הציון שלך מובן במלואו.

המלווים יבחנו את דו"ח האשראי שלך, כך שכדי להגדיל את הסיכויים שלך להבטיח את אישור ההלוואה, חשוב להזהיר מראש בנוגע לבעיות שעלולות להיות להם בבקשתך. הם ירצו לדעת אם הציון הנמוך נובע ממזל רע, או שהוא נובע מיחס גרוע לכסף.

ראוי גם לציין שדוחות האשראי אינם תמיד מדויקים, ולעתים קרובות הם מתעדכנים לאט. המשמעות היא שחוב שסולק מספר חודשים בעבר לא נרשם, כך שבעת הגשת הבקשה לקבלת הלוואת הון לבית, הציון נמוך ממה שהוא אמור להיות, והריביות נגבות גבוהות יותר.

תהיה בטוח, קח עצות

נראה שמכיוון שמועמדים יכולים להגיש בקשה להלוואות ביתיות בשיעור של 125% עם אשראי גרוע, ההזדמנות טובה מכדי לסרב לה. עם זאת, כמו בכל עניינים פיננסיים (במיוחד באינטרנט), חיוני להקפיד על ייעוץ בטרם זורקים את עצמו להסכם הלוואה גדול.

זה נכון במיוחד כאשר הבטחונות הניתנים הם הון עצמי של הבית, מה שמעמיד את הבית שלך בסיכון. אז, דבר עם יועץ פיננסי מהימן כדי לברר את היתרונות האמיתיים (והסיכונים) של עסקת הלוואה ספציפית לפני חתימה על משהו.

זכור תמיד שלמרות שהבטחת אישור ההלוואה עשויה להעניק דחיפה מיידית, עם תנאים שגויים ועל ידי החמצה של כמה תנאי הלוואה פשוטים, העלות של הלוואת הון עצמי לבית יכולה להתברר כגדולה בהרבה ממה שכדאי.Source by Mark Venite

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.