קבלת הלוואות צבאיות עם אשראי גרוע: מדוע לאנשי צבא זה טוב יותר

עבור לווים רבים של אשראי גרוע, האתגר לעמוד בדרישות הפיננסיות החודשיות יכול להיות קשה ביותר. הגיוני שהבטחת הזרקת מזומנים בצורה של הלוואה היא האפשרות הטובה ביותר בנסיבות העניין. אבל אלה המחפשים הלוואה צבאית עם אשראי גרוע נוטים להיות בעלי אמון רב יותר בהבטחת הכספים שהם צריכים.

למה זה? זה בגלל שלמלווים יש יחס שונה כלפי אנשי הצבא. האם זה הוגן? למעשה, בהתחשב בתנאים הרגילים המשפיעים על הסיכויים להבטיח את אישור ההלוואה, הם כן. זכרו, אנשי צבא הם עובדי ממשלה, אז תהנו מרמה גבוהה יותר של ביטחון תעסוקתי. זה אטרקטיבי לכל מלווה.

אבל האם היתרון באמת גדול כפי שהוא נראה? האם קל להבטיח הלוואות צבאיות? או האם אותם מועמדים צבאיים מתמודדים עם אותם אתגרים שעומדים בפני מועמדים אזרחיים?

מדוע חברי צבא שונים

הסיבה הפשוטה לכך שחברי הצבא נראים כבעלי נסיעה קלה לקראת אישור ההלוואה היא שיש להם יתרונות משמעותיים על פני מועמדים אזרחיים. התוצאה היא שקל יותר לקבל הלוואות צבאיות עם אשראי גרוע, אם כי זו תהיה טעות לחשוב שהאישורים מובטחים.

הסיבה הברורה ביותר היא שאנשי צבא הם עובדי ממשלה ולכן חסינים מפני איום של פיטורים. בתקופות של צנע, מדיניות הגיוס הממשלתית משתנה כדי לצמצם את מספר המתגייסים החדשים; הם לא מפטרים כוח אדם קיים. ככזה, הביטחון התעסוקתי ולכן אמינות ההכנסה גבוהה מאוד.

כל מלווה יודה כי מדובר בגורמים מרכזיים בהבטחת אישור ההלוואה, ולכן קשה לו להצדיק דחיית בקשה להלוואה צבאית. העילה היחידה לעשות זאת היא אם ההחזרים אינם סבירים, תוך התחשבות ביחס החוב להכנסה של 40:60 שמלווים בכל מקום.

הטבות צבאיות אחרות

בעוד שבטחון עבודה והכנסה הם בהחלט חשובים, וציוני אשראי גרועים הם בדרך כלל עניינים מינוריים בכל מקרה, נראה שלחברי צבא מובטחים התנאים הטובים ביותר כאשר הם מחפשים הלוואה צבאית עם אשראי גרוע. למעשה, יש גם יתרונות נוספים.

המשמעותית ביותר היא הפחתת הריבית שקיבלו העובדים בעת שירות פעיל. מוענק באמצעות חוק הסעד לחיילים ולימאים, חברי צבא הנמצאים בשירות פעיל יכולים לראות את הריבית על כל ההלוואות שלהם (צבאיות ואזרחיות), הן לפני השירות הצבאי והן במהלך, מופחתת בשיעור של עד 6%. עם הוצאות מופחתות על הלוואות קיימות, עמידה בהחזרים קלה יותר, כך שהבטחת אישור ההלוואה בעתיד הופכת אפילו יותר קלה.

ראוי לציין כי הפחתת הריבית חלה גם על הלוואות פרטיות, לא רק הלוואות צבאיות. אבל זה אומר שבדרך כלל יש צורך לפנות למלווה כדי להודיע ​​לו על זכאותך. יש להחזיר את הפחתת הריבית לתאריך שבו החל השירות הפעיל, והיא מסתיימת במועד סיום השירות.

תנאים לצפות

אז לאילו תנאים יש לצפות כאשר מבקשים הלוואה צבאית עם אשראי גרוע? ובכן, בתור התחלה, הריבית הנגבה תהיה נמוכה יותר. זה הגיוני מכיוון שהסיכון למחדל הוא כל כך קטן. ביטחון תעסוקתי הוא חלק מזה, אבל גם לצורת ההחזר יש השפעה.

בדרך כלל מנכים ההחזרים מהשכר החודשי ומופנים למלווה. המשמעות היא שהלווה לא צריך לזכור לבצע החזרים, והמלווה לא צריך לדאוג לגבי קבלתם. מובן, תכונה זו הופכת את הבטחת אישור ההלוואה לפשוטה.

מונח נוסף שצריך לחפש הוא להאריך את תקופת ההחזר עד הארוך ביותר האפשרי. זה עוזר לשמור על סכום ההחזר החודשי נמוך, ובכך הופך אפילו הלוואות צבאיות גדולות לנגישות.Source by Hilary Bowman

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.