עוזר וירטואלי עצות להצלחה

עוזר וירטואלי עצות להצלחה

סיוע וירטואלי הפך לאחד העסקים המרגשים והמתגמלים ביותר בבית. איזו זכות זו להיות חלק מענף אבולוציוני שכזה שצומח ללא הרף ומציע הזדמנויות ותגמולים חדשים לאלו שנכנסים לעסק ולאותם מקצוענים ותיקים גם כן. שיווק העסק העוזר הוירטואלי שלך יכול להיות הרפתקה מתגמלת, לספק לך קהל לקוחות קבוע ורווחים נוספים.

הנה כמה רעיונות שאולי תרצו לחקור:

טיפ מס' 1 — הוסף PS לשורה החתימה שלך: כולנו יודעים עד כמה קו החתימה הזה חשוב להצלחת העסק שלך. הנה דרך פשוטה להפוך אותו לרווחי עוד יותר – הוסף PS להודעות הדואר האלקטרוני שלך. אתה יכול להציע ללקוחותיך הנחות נוספות או ליידע אותם על שירות חדש. הרגע קיבלת תעודת VA חדשה? תגיד להם! זו יכולה להיות הזדמנות מושלמת אולי לנענע קצת בצופר.

טיפ מס' 2 – למד מהיתרונות: חפש כל הזמן אתרים חדשים ושווים המציעים טיפים לשיווק. יש מקצוענים שמתמחים בשיווק. תן להם להדריך אותך להרוויח יותר. לדוגמה, לאחרונה מצאתי את האתר-thewebmuse.com הזה. יש בו טיפים שיווקיים נהדרים, דוחות מיוחדים שתוכלו לקבל תמורת 9.95$ בלבד, שיעורי טל-שיעורים במחירים סבירים בנושא שיווק, וניוזלטר חודשי, "המוזלטר". אני יכול להמשיך, אבל לך תבדוק את זה בעצמך ואז תראה איך אתה יכול להרוויח מזה גם.

תהיה מנטור. אני יודע שאחת הדרכים שבהן למעשה הגדלתי את העסק שלי היא הדרכת אחרים ויצירת קשרים עם אחרים. כל נטוורקינג הוא בעל ערך וכשאתה מנחה אתה הופך למומחה במקביל לעזרה לאחרים.

טיפ מס' 3 – שוק עם עטיפות ממתקים או מגנטים לעסקים: עשה משהו שונה עם השיווק שלך. עטיפות ממתקים יכולות להיות דרך מושלמת להראות ללקוחות שלך את הייחודיות שלך ולתפוס את תשומת לבם. אתה יכול להדפיס עליהם את שם החברה והלוגו שלך. אם אתם מבקרים לקוחות מקומיים, הכינו "חבילה קטנה" עם קפה/תה, בר הממתקים שלכם עם הלוגו שלכם עליו, אולי עט מותאם אישית, וכמובן, מספר כרטיסי ביקור. זרוק אותו לעסקים חדשים באזור שלך. מה עם הרופא שזה עתה שינה מקום או עורך הדין החדש שזה עתה סיים את לימודי המשפטים? אתה יכול לשלוח גם את אלה ואינם מוגבלים ללקוחות מקומיים.

מגנטים הם כלי שיווק מצוינים. VistaPrints מציעה אותם במחירים מוזלים מאוד והם תואמים לכרטיס הביקור שלך. אני שולח אחד לכל לקוחותיי ובתיק העבודות שלי ללקוחות שכבר הביעו עניין בשירותי. זה רק מוסיף את יתרון הקידום הנוסף שאני מרגיש.

טיפ מס' 4 – שיווק ללקוחות הקיימים שלך: הלקוחות הקיימים שלך כבר יודעים את רמת העבודה שאתה עושה. אבל השיווק שלך לא חייב להיעצר שם. ספר להם כל הזמן על שירותים או תכונות חדשות. שלח ניוזלטר או אפילו טיפ השבוע כדי לשמור את שמך מולם. ומתי בפעם האחרונה התקשרת אליהם ושאלת: "היי, מה שלומך? איך העסק הולך?" שיחה אישית "מה קרה" יכולה לעשות רושם חיובי מאוד

טיפ מס' 5 – רשום טיפים באתר שלך: אחת הדרכים להוכיח את המומחיות שלך היא לרשום באתר האינטרנט שלך את הדברים שאתה יודע. זה מראה ללקוחות שלך וללקוחות פוטנציאליים שאתה יודע על מה אתה מדבר. בשני האתרים שלי עשיתי זאת בהצלחה רבה. על הוצאה לאור וירטואלית, http://www.virtualwordpublishing.com, אני גם כולל רשימה מלאה של משאבים כדי שאחרים יוכלו למצוא באתר שלי מידע שהם צריכים. זה מושך אותם לאתר שלי ובעודו אני מקווה שגורם להם לרצות לעשות איתי עסקים.

שווק את הדרך שלך להצלחה בעסק שלך! ראה איך לעשות דברים קצת אחרת יכול לעשות הבדל גדול. ולבסוף, תהנה מהשיווק שלך. כאשר לקוחות רואים שאתה נהנה ממה שאתה עושה, הם רוצים לעשות איתך עסקים.Source by Diana Ennen

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.