עובדות על הלוואת סטאפורד

בכלכלה הנוכחית, העיסוק בקריירה אקדמית מעכב על ידי הכספים הדרושים כדי להגיע לקריירה כזו. זו הסיבה שסוגים שונים של הלוואות לסטודנטים נמצאים בשימוש נרחב ברחבי ארצות הברית. אחת הפופולריות ביותר היא הלוואת סטאפורד. אלו הלוואות סבירות, בריבית נמוכה, מובטחות פדרלית מהממשלה הפדרלית כדי לתת לסטודנטים את היכולת לשלם עבור מכללות ולעסוק בקריירה. הלוואות אלו ניתנות על שם הסטודנט או ההורה ואין צורך בבדיקת אשראי כדי לקבל כזו. דבר אחד טוב בהלוואות הללו הוא שהן מובטחות על ידי הממשלה הפדרלית ויש להן ריביות קבועות שבדרך כלל אינן משתנות. הלוואות מסוג זה עוזרות לסטודנטים שרוצים ללכת למכללות ולמבוגרים שחוזרים. תואר אקדמי עוזר מאוד ללמד כל אדם כיצד לשלוט בתקציב האישי או המשפחתי שלו או לנהל את ההשקעות שלו בצורה הרבה יותר טובה.

תואר באוניברסיטה הוא הישג חשוב שעושה דרך ארוכה כדי לאפשר לסטודנטים שגדלים וצריכים להיות להם יותר ידע לנהל נכון את ההשקעות שלהם כשהם מתבגרים.

לאלו שמתכננים לקבל הלוואת סטאפורד, הנה כמה קווים מנחים שכדאי לדעת:

1. כישורים להגשת מועמדות – כדי שתהיה זכאי, עליך להירשם באמצעות בקשה חינם לסיוע לסטודנטים הפדרלי (FAFSA). על התלמיד להיות תושב קבע או להיות כשיר כמי שאינו אזרח זכאי. על התלמיד להיות בעל מספר תעודת זהות ועליו להיות בעל תעודת בגרות. ישנם סוגים שונים של מקרים שנדונו כדי להיות מתאימים ל-FAFSA. אתה יכול להשלים בקשה זו על ידי הגשת בקשה מקוונת או הגשת בקשה בכתב בדואר רגיל. כאשר התהליך יסתיים, FAFSA תקבע את גובה ההלוואה. לאחר מכן, הסטודנט יחתום על מסמך משפטי הנקרא שטר חוב מאסטר (MPN) אשר קובע כי הלווה ייקח אחריות על החזר ההלוואה. זה משמש כשלב נוסף בלמידה של התלמיד על ניהול הכספים העתידיים שלו.

2. הלוואות מסובסדות ולא מסובסדות (על בסיס צורך או ללא צורך) – הלוואות מסובסדות ניתנות למשפחות עם פחות מ-$50,000 הכנסה ברוטו מתואמת. ישנם תרחישי מקרה שונים שנדונו על ידי הממשלה כהנחיה למשפחות הזקוקות לסיוע בהלוואת סטפורד. לעומת זאת, הלוואות לא מסובסדות יכולות להיות זמינות עבור כל סטודנט ללא קשר להכנסה המשפחה ולצורך. הריבית נקבעת גם על 6% עבור מסובסד ו-6.8% עבור לא מסובסד, שהם גורמים חשובים במימון שסטודנטים צריכים ללמוד עליהם.

3. תכנית הלוואות ישירה לסטודנטים הפדרלית (FDSLP) והתכנית הפדרלית לחינוך משפחתי (FFELP) – אלו 2 סוגים שונים של הלוואות זמינות, לכל הלוואה יש את הכישורים שלה. הלוואות FDSLP ניתנות על ידי הממשלה ונקראות גם הלוואות ישירות. הכסף מופץ דרך האוניברסיטאות שיועבר ישירות לסטודנטים הנכנסים או להוריהם כהלוואה. לעומת זאת, הלוואות FFELP מנוהלות על ידי בנקים, אגודות הלוואות ומלווים פרטיים אחרים. למרות הניהול על ידי ארגונים פרטיים או חברות, סוג זה של הלוואה עדיין נשלט על ידי חוקים ותקנות פדרליים. חווית הלוואה זו משמשת ללמד את הסטודנטים יותר על ניהול ההתחייבויות הפיננסיות העתידיות שלהם.

4. החזר – שתי התוכניות בהלוואות סטאפורד מציעות אפשרויות החזר שונות ותנאים שונים להחזר.

הלוואת סטפורד היא ההלוואה הנפוצה ביותר על ידי סטודנטים מכיוון שהיא מציעה ריבית נמוכה וקבועה. זה בוודאי יספק לסטודנטים סיוע כספי נוסף למכללות או אוניברסיטאות. אתה יכול להגיש מועמדות עוד היום, ולאחר הסמכה להתחיל שיעורים באוניברסיטה תוך שבוע. האם הגיע הזמן להשיג את יעד הקריירה החדש שלך?Source by Josh Holliday

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.