מדריך לשדרוג מערכות המידע העסקיות שלך

שדרוג מערכת המידע העסקית שלך הוא תהליך הכרחי שכל ארגון מצליח צריך ליישם. תהליך זה יכול להתקיים בצורה רשמית או לא רשמית בכל מקום שבו עסק משתמש בטכנולוגיית מידע. מכיוון שזה ידרוש ממך להיות לקוח של מספר ספקים שונים, תהליך שדרוג מערכות המידע שלך הופך להיות הרבה על מיומנויות ניהול, ודורש ידע בנושא לפני שתתחיל.

מערכות המידע בעסק שלך כוללות יותר מסתם חומרה וכוללות מערכות הפעלה, ספקי שירותי תקשורת, ציוד ויישומים שנרכשו מספקים חיצוניים.

בהתחשב בידע הטכני ומערך המיומנויות הניהוליות הנדרשות כדי לשדרג בהצלחה את מערכות המידע העסקיות שלך ללא הרף, עסקים רבים בסופו של דבר מוציאים יותר ממה שהם צריכים בזמן ביצוע פעולה זו בגלל תכנון לא מספיק. בעידן זה בו המשק מתאושש ממשבר פיננסי, חשוב לייעל את תהליך השדרוג ולחסוך כסף על ידי תכנון טוב. מנהלי תאגידים גדולים שאחראים על תהליך השדרוג דואגים לייעל את התהליך, ובמטרה זו ישתמשו בכלים כמו כרטיסי רכש ו-EDI. בנוסף לכך, הם פועלים לצמצום זמן המחזור של החוזים שלהם ומשתמשים במערכות מעקב שונות לניהול נכסים עסקיים.

בעסקים קטנים יותר, צעדים אלו עשויים להיות מיותרים; אולם אם ארגון שוקל לשדרג את מערכת המידע העסקית שלו, ייתכן שיהיה רעיון טוב שאחד או יותר אנשי צוות ייעודיים יפקחו על התהליך. אדם, או צוות זה, יידרש לנהל מלאי של כל הנכסים שבבעלות העסק, ולבצע בדיקות שגרתיות לציוד. בנוסף לכך, הם יצטרכו לזהות את הציוד הטעון שדרוג, ואת רמת הדחיפות. הם גם יצטרכו ליצור אינטראקציה עם ספקים כדי להבטיח שתקבל את התמורה הטובה ביותר עבור הרכש החדש שלך, ושהציוד החדש עונה על כל הדרישות של העסק שלך.

מכיוון שמערכות המידע העסקיות זקוקות לשדרוג מתמיד, חשוב לפתח קשרי עבודה עם ספקים מסוימים, ולשמור על קשר זה כדי להבטיח שירות טוב יותר ותהליכים יעילים יותר. כמו כן, חשוב להקפיד על שמירה קפדנית על אמת מידה בתקני ביצוע, ובכל הציוד והנכסים בחברה. זה ישפיע על כל הרכישות וההשלכות הנוספות. תצטרך גם לעדכן כל הזמן את תוכנית השדרוג שלך תוך עין על המודל העסקי והיעדים הנוכחיים שלך.Source by Ian Charles Summers

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.