כיצד לרסק במהירות חובות בכרטיס אשראי (6 הדרכים הטובות ביותר)

אם יש לך יתרות גבוהות בכרטיסי אשראי בשנת 2018, עליך לתעדף לשלם אותן ולעשות זאת בטווח הזמן המהיר ביותר האפשרי. הסיבה לכך היא כי החוב בכרטיסי אשראי הוא כיום יקר יותר ממה שהיה אי פעם בעבר, ואם זו לא סיבה מספקת, הנה עוד כמה סטטיסטיקות כדי לעורר את הרצון שלך לצאת מהחובות.

1. סך החוב המסתובב בארה"ב נכון לפברואר 2018, המורכב בעיקר מחובות בכרטיסי אשראי, הגיע ל-1.030 טריליון דולר, לפי הסטטיסטיקה העדכנית של הפדרל ריזרב. זה שיא כל הזמנים עבור המדינה שלנו.

2. שיעורי הריבית עלו פעמיים כבר ב-2018, ו-CME FedWatch Tool מציע העלאת ריבית נוספת תגיע עד סוף החודש.

אתם עומדים ללמוד את שש הדרכים הטובות ביותר לשלם חובות גבוהים בכרטיסי אשראי, אבל לפני שנצלול פנימה, ראשית בואו נסתכל על האפשרות היקרה ביותר שממנה תרצו להימנע.

אפשרות ההקלה היקרה ביותר בכרטיס אשראי

אפשרות ההקלה היקרה ביותר בכרטיס אשראי היא כאשר משלמים רק תשלומים חודשיים מינימליים. לעולם אל תשלם רק תשלומים חודשיים מינימליים בכרטיסי אשראי, כי בסופו של דבר תשלם את הסכום המקסימלי בריבית. לדוגמה, אם יש לך יתרת כרטיס אשראי של צ'ייס בסך $15,000 והריבית שלך היא 29%, כאשר אתה משלם רק תשלומים מינימליים – בסופו של דבר תשלם סך של $45,408 בריבית בלבד וייקח לך יותר מעשר שנים לשלם מחוץ לאיזון.

1. שיטת כדור השלג של חובות:

שיטת כדור השלג של החוב לתשלום יתרות כרטיס האשראי שלך הוכחה כאפשרות הפחתת החוב היעילה ביותר בכרטיס האשראי בשנת 2018, על פי מחקר חדש שפורסם על ידי Harvard Business Review.

בשיטת כדור השלג החוב, אתה משלם תחילה את כרטיס האשראי עם היתרה הנמוכה ביותר. באופן מיידי לאחר שהיתרה הראשונית של כרטיס האשראי תשולם במלואה, תזרים המזומנים החודשי הזמין שלך יגדל. לאחר מכן תשתמש בכספים הנוספים כדי להשקיע לתשלום החשבון הקטן הבא. ברגע שהחשבון השני הקטן ביותר ישולם במלואו, תזרים המזומנים הזמין שלך יגדל עוד יותר וימשיך לגדול, בדיוק כמו בעת מגלגלים כדור שלג. לאחר מכן, השתמש בכל הכסף הנוסף הזה כדי לשלם את החשבון השלישי הקטן ביותר.

שיטה זו פועלת על ידי שימוש בעקרונות פסיכולוגיים. כאשר אדם משיג מטרה, כמו לשלם את החוב הראשון של כרטיס האשראי – המוח משחרר דופמין, וזה מרגיש טוב. ואתה רוצה עוד מהתחושה הטובה הזו, אז יש לך מוטיבציה להמשיך ולשלם כל חוב בזה אחר זה. לפני שתדעו, תתחילו לראות את האור בקצה המנהרה והמומנטום שלכם יהיה בשיא, ובנקודה זו – שום דבר לא יעצור אתכם!

2. Debt Avalanche Method

מפולת החובות השיטה מתמקדת בתקיפת החשבון שעולה לך הכי הרבה כסף, שהוא החשבון עם הריבית הגבוהה ביותר. אם אתה אוהב מתמטיקה ומספרים, סביר להניח שתישען לעבר המסלול הזה, מכיוון שהוא הגיוני ביותר מבחינה טכנית.

מבחינה טכנית, המסלול הזה יחסוך לך יותר כסף משיטת כדור השלג של החוב, אם תצליח לעמוד בתוכנית.

יש הרבה מחלוקות סביב הטיעון איזה מסלול יעיל יותר, שיטת כדור השלג של החוב או המפולת. הבן את שתי האפשרויות ולאחר מכן בהתבסס על סוג האישיות שלך, תוכל לקבוע איזה מסלול הוא הטוב ביותר עבור המצב שלך.

אנשים מסוימים עשויים להחליט להשתמש בשילוב של שתי האפשרויות הללו. אתה יכול להתחיל עם שיטת כדור השלג של החוב, לדפוק במהירות את החובות הקטנים יותר שיש להם יתרה של $1,000 או פחות, ואז לעבור לשיטת מפולת החוב כדי לשלם את יתרות היתרות שלך, אך בצורה החסכונית ביותר.

3. כרטיסי העברת יתרות:

אתה יכול לקצץ את שיעורי הריבית שלך בכרטיסי אשראי, על ידי שימוש בכרטיס העברת יתרה שאין לו ריבית במשך 12-18 חודשים. אם אתה יכול לשלם את היתרה במלואה בכרטיס העברת היתרה במהלך תקופת ההקדמה כאשר הריבית היא אפס, בסופו של דבר תבטל 100% מהריבית שלך ורק תצטרך לשלם את עמלת כרטיס העברת היתרה מראש.

הקפד להשאיר את כרטיסי האשראי שלך פתוחים לאחר ששילם אותם כי בעת סגירת כרטיס אשראי ציוני האשראי שלך יורדים.

יש עמלות מראש שמגיעות עם הכרטיסים הללו, שנעות בין 3%-5% מהיתרה.

חפשו כרטיס העברת יתרה שמגיע עם:

· עמלות נמוכות מראש

· תעריף היכרות ל-18 חודשים

· ריבית אפס אחוז

4. קו אשראי של הון עצמי:

ניתן להשתמש בקו אשראי של הון ביתי כדי לשלם חובות בכרטיס אשראי בריבית גבוהה, ולחסוך לך ריבית של אלפי דולרים. קווי אשראי של הון ביתי מגיעים עם ריביות נמוכות יותר מכל סוג אחר של הלוואה בנקאית. BankRate.com מעריך שהריבית הממוצעת על קו אשראי ביתי הוא 5% בלבד.

החיסרון הוא שאתה מחליף את החוב הלא מובטח שלך לחוב מובטח, וזה יכול להיות מסוכן כי אם מסיבה כלשהי אתה מחדל בתשלומים, אתה עלול לאבד את הרכוש שלך בגלל חוב בכרטיס אשראי.

5. בקש מהנושה שלך להפחית את שיעור הריבית

אל תתעלם מהשיטה הבאה הזו, בגלל כמה היא פשוטה. לפעמים, הכי הרבה מתעלמים מהדברים הפשוטים בחיים.

התקשר לנושה שלך ובקש מפקח. הזכיר להם כמה שנים היית לקוח שלהם וכמה היסטורית התשלומים שלך הייתה מושלמת במהלך השנים הללו. עכשיו הביעו בפניהם שאתם מוטרדים מכך שהם גובים מכם ריבית כל כך גבוהה, והמחישו הצעה שבנק אחר נותן לכם. אם ציון האשראי שלך עלה ממה שהיה כאשר הגשת בקשה לראשונה לכרטיס אשראי זה, ציין זאת.

עשה מחקר ומצא חברת כרטיסי אשראי שמציעה תעריף נמוך יותר, ואז תוכל להשתמש בהם כמנוף.

דוגמה: "Capital One מציעה לי כרטיס אשראי עם ריבית של 8% ו-1% יותר ממה שאתה מציע בהחזר כספי. האם תוכל בבקשה להפחית את הריבית שלי כדי שאוכל להישאר בבנק שלך? כמו כן, תשים לב שציון האשראי שלי עלה ממה שהיה כאשר הגשתי בקשה ראשונה לכרטיס בבנק שלך לפני שנתיים."

6. תוכניות להקלת חובות:

א תוכנית ייעוץ אשראי צרכני יכול להפחית את שיעורי הריבית ולחלץ אותך מהחובות תוך פחות מחמש שנים, מבלי לפגוע בניקוד האשראי שלך. כל חובות כרטיס האשראי שלך יאוחדו לתשלום חודשי אחד מאוחד, ולאחר מכן חברת ייעוץ האשראי הצרכני מפזרת את הכספים מדי חודש לנושים שלך אך בריבית מופחתת. לתוכנית זו יש את ההשפעה הנמוכה ביותר על ציוני האשראי, בהשוואה לכל תוכנית אחרת להפטרת חובות.

יש להשתמש בתוכנית להסדר חובות רק אם פיגרת בתשלומים בכרטיס אשראי ואינך יכול להרשות לעצמך לשלם יותר מתשלומים חודשיים מינימליים. הסיבה לכך היא כי תוכנית מסוג זה יכולה להפחית באופן דרסטי את ציון האשראי שלך ולהוביל לסימונים שליליים בדוח האשראי שלך. עם זאת, אם ניקוד האשראי שלך כבר נמצא בבורות, אז בשלב זה אתה רק צריך להתמקד ביציאה מהחובות בטווח הזמן המהיר ביותר והימנעות מפשיטת רגל. לאחר שתהפוך ללא חובות, תוכל לבנות מחדש את ציון האשראי שלך.

אם אתה בדחף לפשיטת רגל, הסדר חובות יכול להיות אלטרנטיבה בת קיימא שתוציא אותך מהחובות בתוך כשלוש שנים ותעניק לך תשלום חודשי סביר אחד עבור כל החובות הלא מובטחים שלך.

צריך עוד אפשרויות להיפטר מהן יתרות כרטיס אשראי גבוהות? בדוק את המאמר הבא.Source by Paul J Paquin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.