כיצד לקבל הלוואות אישיות לא מובטחות בסך 50,000 דולר לניהול אשראי גרוע

ישנם כמה טריקים להתגבר על הבעיות שהיסטוריית אשראי גרועה יכולה ליצור בעת הגשת בקשה להלוואה. אפילו כאשר מחפשים הלוואה אישית לא מובטחת בסך 50,000 דולר למטרות ניהול אשראי גרוע, המלווים יכולים להיות מהססים – אם כי עם נתון כה גדול שניתן להבין.

אנו יודעים שבמקרה זה מטרת הכספים היא לסלק חובות ולטפל בבעיית האשראי הגרוע שיש ללווה, אך אף מלווה אינו מוכן להעניק אישור להלוואה גדולה על בסיס זה בלבד. צריך להיות משהו יותר מהותי בבקשת ההלוואה.

לכן, הבטחת הלוואה אישית לא מובטחת כל כך גדולה מסתכמת בדרך כלל בהכרת הדרך הטובה ביותר לעקוף את הבעיה. מה שחשוב לדעת הוא שדירוג האשראי הוא לא הנושא שצריך לדאוג ממנו – יש אחרים שצריך לזכור.

משקיף על ניקוד האשראי

זה אולי נראה מוזר שמלווים יקדישו תשומת לב מועטה כל כך לדירוג האשראי שיש למבקש, אבל לציון אשראי יש השפעה מוגבלת מאוד על בקשת הלוואה בכל מקרה. ובכל זאת, כאשר מחפשים הלוואה אישית לא מובטחת בסך 50,000$ לניהול אשראי גרוע, כבר ישנה הבנה למה ישמשו הכספים.

התחום היחיד בו יש חשיבות לניקוד האשראי הוא הריבית שגובה המלווה. זהו מבנה מוגדר, עם ציונים מסוימים המותאמים לריביות מסוימות. לדוגמה, מועמד עם ציון טוב של 700 עשוי להיות מחויב ב-7%; של 600 אולי 9%; ומ-500 אולי 11%. אז, הסיכויים להבטיח אישור הלוואה גדולה מושפעים במובן זה.

עם זאת, סבירות היא המפתח לבקשה מוצלחת, וכל עוד ניתן לבצע את ההחזרים ללא עומס כספי רב, אז קבלת הלוואה אישית ללא בטחון – אפילו גדולה – יכולה להיות מובטחת מעשית.

המונח יכול לעשות את ההבדל

כאשר קשה לבסס סבירות, יש סיכוי קטן או אין סיכוי להבטחת הלוואה גדולה, כמו הלוואה אישית לא מובטחת של 50,000 דולר – במיוחד עבור לווים אשראי גרועים. עם זאת ישנן דרכים לפתור את הבעיה, אם המלווה מוכן להסכים לכך.

תקופת ההלוואה מכתיבה את גודל ההחזרים החודשיים, כאשר הלוואות לטווח קצר יותר דורשות תשלומים גבוהים בהרבה מאלו בעלות טווח ארוך יותר. לכן, אם ניתן להאריך את תקופת ההלוואה, אזי ניתן להגדיל את סבירות ההלוואה. ברגע שזה נעשה, הבטחת אישור הלוואה גדולה הופכת לסבירות יותר.

כאשר מחפשים הלוואה בגודל של 50,000$, הארכת התקופה מ-5 שנים ל-10 שנים יכולה לראות בהחזרים החודשיים יורדים מ-$875 ל-$435 בלבד. אפילו עבור לווים אשראי גרוע המחפשים הלוואה אישית לא מובטחת, זהו סכום סביר ביותר.

בחירת המלווה שלך חשובה

לעולם אל תשכח שלמלווים יכולה להיות מדיניות הלוואות שונה מאוד, כך שמה שנדחה על ידי אחד עשוי להיות מאושר על ידי אחר. כאשר מגישים בקשה להלוואה אישית לא מובטחת בסך 50,000 דולר לניהול אשראי גרוע, למשל, חלק מהמלווים בוחרים לראות את המזומנים מושאלים, בעוד שאחרים שמים לב למטרה שהמזומן ישמש לה.

משמעות הדבר היא שכדאי להשקיע זמן במחקר לאיזה מלווה לפנות. באופן כללי, המלווים המקוונים הם בעלי הסבירות הגבוהה ביותר לספק את הצרכים של לווים אשראי גרועים, וסביר להניח שהם יעניקו להם אישור הלוואה גדול.

עם זאת, היזהר גם בבחירתך, ובדוק את המוניטין של המלווה לפני שתתחייב לעסקת הלוואה כלשהי מולו. הלוואה אישית לא מובטחת יכולה להיות חוב יקר מאוד אצל המלווה הלא נכון. אתר BBB צריך לחשוף פרטים עד כמה אמין מלווה מסוים.Source by Hilary Bowman

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.