כיצד להימנע מהלוואת רכב בריבית גבוהה אם יש לך אשראי גרוע

קביעה כיצד להימנע מריבית גבוהה על הלוואת הרכב הבאה שלך יכולה להיות כמו להרכיב פאזל ללא התמונה בראש הקופסה. למרבה המזל ישנם מספר דברים שיכולים לעזור. מאמר זה יעזור לך להבין כיצד מקדמה וציון האשראי שלך ישפיעו על שיעור הריבית הסופי שתשלם על ההלוואה הבאה לרכב.

מקדמה היא תמיד המלך במוחו של המלווים וככל שהוא גדול יותר, כך סכום הריבית שתיאלץ לשלם על ההלוואה נמוך יותר. מקדמה מאפשרת למלווה להיות במצב הון טוב יותר בהלוואה ולכן הוא אינו בסיכון רב כל כך. זה מאפשר להם להעביר את ה"חיסכון בסיכון" אליכם בצורה של ריבית נמוכה יותר.

בתוך העולם המסובך שלך של ציוני אשראי יש עובדה אחת שאין להכחישה שבעצם כולם מניחים שהיא נכונה: תשלומים מאוחרים פוגעים בדירוג האשראי שלך. לא רק תשלומים מאוחרים הם רעים, אלא גם מניחים שהם אחד הדברים הגרועים ביותר שאתה יכול לעשות לתוצאות שלך. הסימן הראשון לאיחור בתשלום בדוחות האשראי שלך מעיד על חורבן האשראי הממשמש ובא, נכון? נראה שבכל זאת לא כך הדבר.

מערכות ניקוד אשראי כל כך מתמקדות בניבוי אם תאחרו ב-90 יום במהלך חיי ההלוואה, באופן מפתיע, איחור ישן של 30 או 60 יום בדרך כלל לא כל כך מזיק לציוני אשראי בתנאי שזה בהחלט אירוע בודד. רק כאשר החשבונות שלך מדווחים כעת 30 או 60 יום לאחר המועד בדוחות האשראי שלך, ציוני האשראי שלך ירדו באופן זמני. להלן סיכום של האופן שבו חשבון בפיגור משפיע על האשראי שלך:

* 30 ימים בפיגור – רשומה זו תפגע בדירוג האשראי שלך רק כאשר היא מדווחת כ"איחור של 30 יום כרגע". היוצא מן הכלל הוא עבור כל מי שאיחר לעתים קרובות ב-30 יום. במילים אחרות, איחור בתשלום של 30 יום לא יגרום לנזק מתמשך.

* עבריינות של 60 ימים- רשומה זו תפגע גם בציוני האשראי שלך כאשר היא מדווחת כ"איחור של 60 יום כרגע". שוב, היוצא מן הכלל הוא כאשר אתה מאחר ב-60 יום לעתים קרובות. אחרת, זה לא יגרום נזק לטווח ארוך.

* עבריינות של 90 ימים – רשומה זו תפגע בדירוג האשראי שלך באופן משמעותי למשך עד 7 שנים. זה לא יוצר הבדל אם החשבון שלך איחר כרגע ב-90 יום או לא. זכור, המטרה של מודל הניקוד היא לחזות אם תשלם 90 יום באיחור או מאוחר יותר על מחויבות אשראי כלשהי בעתיד. מראה שכבר עשית זאת אומר שיש לך סיכוי גבוה יותר לעשות זאת שוב בהשוואה למישהו שמעולם לא איחר ב-90 יום. בגלל זה, ציוני האשראי שלך ירדו.

* 120 יום או יותר בפיגור – דיווח על איחור בתשלום מעבר לתשלום החמצה הראשוני של 90 יום אינו גורם נזק נוסף לניקוד האשראי ישירות. עם זאת, אתה יכול למצוא השפעה עקיפה על הציונים שלך. בשלב זה, ניתן "למחות" את החוב שלך, ובדרך כלל לשלוח אותו לסוכנות גבייה של צד שלישי לתשלום. שני המקרים הללו מדווחים בקבצי האשראי שלך, וכולם יפחיתו את ציוני האשראי שלך עוד יותר.

עכשיו, כשאתה רק מבין איך האשראי שלך משפיע עליך הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך, אל תשכח לבצע את התשלומים בזמן. זה לא רק משפיע על סכום המקדמה שאתה נדרש להניח אלא יש לו השלכות ארוכות טווח על פנקס הכיס שלך. אתה תמיד יכול למצוא פרטים נוספים על האשראי שלך והשגת הבא שלך הלוואת רכב באינטרנט ב-OpenRoad Lending.Source by Chris Goodman

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.