חברות הלוואות משכורות עומדות בפני תחרות דואר חדשה

בעת שימוש בשירותי הלוואת משכורת, על המבקש להיות בעל חשבון בנק פעיל. לאותם מיליוני אנשים שאינם משתמשים בבנקים כדי להחזיק את כספם, יהיה להם קשה לרכוש הלוואה מהירה ביום המשכורת. שירות של חלון ראווה יצפה להחזק צ'ק חתום לתשלום בתאריך הפירעון. שירות מקוון משתמש בהעברות בנקאיות ובחיובים כדי לעבד את ההלוואות שלהם. איך מישהו בלי חשבון בנק יקבל מזומן מהיר? בדואר מאמינים שיש להם מענה ללקוחות שירות המשתמשים בהלוואות לטווח קצר או שאין להם חשבון בנק.

USPS תציע 'הלוואות דואר' כדי לעזור לאנשים לחסוך כסף בעמלות. זה לא אומר שאין עמלות צמודות, אבל שירות הדואר מאמין שזה יהיה טוב יותר ממה שאנשים משלמים לחברות הלוואות בתשלום ולשירותי המחאות במזומן. זו אפשרות נוספת למי שזקוק להגדלת כסף.

כפי שזה נראה, אנשים שאין להם חשבון בנק אבל עובדים למחייתם צריכים לפדות את הצ'קים שלהם איפשהו. שירותי בדיקת מזומנים נעשים בתשלום ומקומות מסוימים אף מציעים חשבון חיסכון כדי להחזיק כסף במקום לסחוב אותו איתך. זוהי דרך בטוחה להגן על הרווחים שלך, אך אף אחד מהם אינו בחינם. USPS רוצה להציע כרטיס משולם מראש לצרכנים שהמשכורת שלהם מופקדת ישירות על הכרטיס הזה. הלוואת דואר תוגבל למחצית מהסכום שהופקד בכרטיס זה. מה לגבי העמלות? איך ה-USPS יקבלו תשלום עבור השירות שלהם? מלווי הלוואות ביום משכורת מפרסמים את העמלות שלהם מראש. השירות קיים מספיק זמן כדי שלרוב האנשים לפחות יש הבנה בסיסית של איך הכל עובד.

כל אדם שלוקח הלוואת דואר יצטרך לשלם 5% עד לפירעון ההלוואה. זה נשמע הגיוני מאוד והרעיון של ההלוואה יעזור לאנשים רבים לחסוך הרבה כסף על עלויות מימון. הבעיה נעוצה בחוסר היכולת להחזיר את ההלוואה. מלווים בתשלום נלחמים במאבק הזה כל יום. אין גישה ישירה לתלוש המשכורת של אדם, אלא רק אפשרות לגבות באמצעות חיוב חשבונו. אם הכסף לא נמצא בחשבון בנק, מלווה ישיר יצטרך להמשיך לנסות, להוסיף עמלות נוספות ולפתור משהו עם הלווה ששני הצדדים יוכלו להסכים עליו. ל-USPS תהיה גישה למשכורת המלאה של אדם. אם ההלוואה לא משולמת בהתאם לחוזה, ה-USPS יכול לעכב אוטומטית את התשלום מתלוש המשכורת המופקדת ישירות ולהכניס את כל מה שנותר מתלוש המשכורת שלהם על הכרטיס. הלווים ישלמו לא משנה מה בלי סיכוי לסדר משהו.

בנקים ואיגודי אשראי מציעים שירותים דומים גם כן. התעריפים שלהם נמוכים יותר מאשר מלווים ישירים טיפוסיים ואנשים נוטים לסמוך יותר על המוסדות. הרעיון של אפשרויות חלופיות נפלא. תן לעם להחליט. מעניין לציין ששלושה בנקים גדולים כבר החליטו לבטל את הצעות ההלוואות שלהם. הטרדות הנלוות על ידם מבעיות רגולטוריות ועד תלונות לקוחות וצרות תשלום הן יותר ממה שהתמקחו עליהן. נראה שאנשים עדיין נתקלים בצרות ועם גישה ראשונה לתלושי משכורת עם יכולת גבייה, הלווים ממשיכים להיתקל בבעיות. צרכנים מאבדים שליטה על המשכורת שלהם. כאשר לווה השתמש בא שירות הלוואות ביום משכורתהם שומרים על השליטה עם חיוב כספי גבוה יותר.

ניהול הכסף הוא בסופו של דבר בידי כל לווה. הם יצטרכו להשתמש בשירות שיעבוד הכי טוב עבורם. הלוואת הדואר, לאחר שתהפוך לפעילה, תסייע לאותם לקוחות ללא חשבון בנק. עדיין לא נקבעה הלוואת הדואר בפועל באשר לאופן שבו הלווים יבדקו את השירותים.Source by Holly Petherbridge

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.