הערכת ציוני דוחות אשראי – אילו גורמים עוזרים לקבוע את ציוני האשראי שלך?

הערכת ציוני דוחות אשראי היא משהו שאתה יכול לעשות בקלות אם אתה מבין כיצד ציוני ה-FICO שלך נקבעים על ידי המחשבים בסוכנויות הדיווח. להלן תראה תיאור קצר כיצד נקבעים הציונים שלך וכיצד תוכל להעריך את ציוני האשראי שלך.

כמה טוב אתה משלם את החשבונות שלך– אם תשלם את החשבונות שלך בזמן מדי חודש זה ישפיע על הציונים שלך בצורה חיובית מאוד. זה יהווה בדרך כלל כ-30% מהציון הכולל שלך, כך שהתשלום בזמן הוא קריטי מאוד. אפילו תשלום אחד בודד של 30 יום יכול להוריד את הציון שלך ב-50 נקודות או יותר.

כמה מהאשראי שלך השתמשת– המערכת שהלשכות משתמשות בהן כדי לקבוע את הציונים שלך תשקול בכבדות גם כמה מיכולת ההשאלה הזמינה שלך ניצלת. מספר טוב לשמור על זה הוא מתחת ל-50%, גבוה יותר ואתה מתחיל להיראות כמו סיכון.

איזה סוג חשבונות יש לך– לא כולם זהים, מישהו עם 4 כרטיסי חיוב נתפס אחרת מאשר מישהו שיש לו כרטיס חיוב, תשלום רכב ומשכנתא. המשכנתא מראה יציבות ואחריות, כאשר כרטיסי החיוב בהתאם ליתרותיהם יכולים לשקף הרגלי הוצאות פזיזים.

איך ההיסטוריה הפיננסית שלך– טעויות העבר שלך יכולות לחזור לרדוף אותך והן יכולות להישאר בדוח שלך עד 10 שנים. ישנם דברים שאתה יכול לעשות כדי להסיר מידע שלילי כמו תיקון אשראי וערעור על מידע שלילי. הם יכולים לעזור כל עוד הם נעשים כראוי, אבל יכולים למעשה לפגוע בציונים שלך אם אתה עושה את זה לא נכון.



Source by Darin Sewell

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.