העברת יתרה של 0% באפריל וכרטיסי אשראי של 0% באפריל

0% אפריל כרטיסי אשראי

כולנו יודעים שכרטיסי אשראי הם יקרים, במיוחד אם אתם נמצאים בחובות עמם. אז איך חברות מסוימות יכולות להציע כרטיסי אשראי ללא ריבית? התשובה פשוטה, הם מציעים אשראי חינם כמוביל הפסד, כלומר מקבלים לקוחות שיחזירו להם בהמשך את כל הריבית שהם ישלמו. לרוב כרטיסי האשראי ללא ריבית יש חוזים הקובעים שהתקופה הראשונית ללא ריבית תימשך רק בשנה הראשונה, לאחר תקופה זו תחויב בשיעור רגיל.

העברת יתרה של 0% באפריל

כדרך להשיג לקוחות חדשים, חברות כרטיסי האשראי ינסו ללכוד את הלקוחות מחברות אחרות על ידי כך שיהיה להם ממש קל לבצע את השינוי. בנוסף להציע 0% ריבית כאמור לעיל, הם גם מציעים להעביר כל חוב או יתרה קיימת ללא תשלום.

השילוב של שתי הנקודות לעיל מנוצל לרוב על ידי הצרכן הנבון. אם אתה משלם תשלומים קבועים ובשל החוב הגבוה אתה למעשה רק משלם את הריבית ולא מפחית את ההון אז אולי תוכל לנסות העברה של יתרה ללא תשלום בשילוב ללא ריבית במשך 12 החודשים הראשונים. המשמעות היא שתקבל שנה שלמה שבה כל התשלומים שאתה משלם ילכו לפירעון החוב שלך במקום פשוט לשלם את הריבית בכל חודש. אתה יכול אפילו לחסל את החוב שלך לחלוטין על ידי כך.

תוכל גם להפיק את המרב מההצעות לעיל כדלקמן. אם אתה רוצה לקנות פריט יקר. במקום לקבל מימון דרך הספק או הבנק שלך, אתה עשוי לקבל כרטיס אשראי בריבית 0 ולשלם על הפריט כך. חלקו את התשלום הכולל ל-12 חלקים ויש לכם מה שניתן להגדיר כמימון חינם של שנים.Source by Andy J Grant

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.