הלוואות אישיות לא מובטחות עם אשראי גרוע: אישור מהיר ומה זה באמת אומר

השגת מעט מזומנים נוספים כדי לסייע בהתמודדות עם התחייבויות פיננסיות דחופות נתפסת באופן נרחב ככרטיס כניסה להתאוששות פיננסית. אבל עבור מיליוני לווים עם דירוג אשראי גרוע על שמם, קבלת הלוואה אישית לא מובטחת עם אשראי גרוע היא אתגר.

אישור אפשרי, ובעזרת הבקשה הנכונה שנשלחת למלווה הנכון, ניתן אפילו להבטיח אישור הלוואה מהיר. זה אולי נראה לא סביר, אבל כל עוד בקשת ההלוואה שלך חזקה מספיק, וסכום הכסף המבוקש הוא ריאלי, אז קבלת אור ירוק היא תקווה בת קיימא.

אבל עד כמה שאישור הלוואה מיידי עשוי להיות, חשוב להיות מציאותי ביחס לבקשות. כל מועמד צריך לעמוד בקריטריונים שנקבעו. ברגע שזה נעשה, אז אישור, אפילו על הלוואה אישית לא מאובטחת, הוא יעד של לווים אשראי רע יכולים לקוות להשיג באופן ריאלי.

הבעיה עם הלוואות לא מובטחות

ישנן סיבות רבות מדוע מישהו עשוי לרצות להגיש בקשה להלוואה אישית לא מובטחת עם אשראי גרוע. לא כל שכן, העובדה, ללא צורך בבטחונות, הלווה אינו מסתכן באובדן פריט ערך כלשהו כפיצוי על אי ההלוואה.

אבל להלוואות הללו יש גם חסרונות, והבעיה הגדולה ביותר היא למצוא מלווה שמוכן לקבל את מלוא מידת הסיכון בעסקה. העובדה שלמבקש יש רקורד של החזרים חסרים, אם לא פירעון מלא, פירושה אישור מהיר של ההלוואה כמעט ולא בא בחשבון.

למה זה המצב? כי לא תמיד הכנסה מספיקה כדי לראות הלוואה אישית לא מובטחת מאושרת. בדרך כלל צריך להיות משהו אחר כדי לשכנע את המלווים שההשקעה שלהם בטוחה.

קבלת אישור הלוואה מיידי

זה יהיה נחמד לחשוב שאישור בקשת ההלוואה שלך מובטח, אבל זה לא המקרה. אם כן, לא היה צורך לעמוד בקריטריונים או להעפיל; המזומן פשוט יימסר. עם זאת, האישור יכול להיות כמעט מיידי, גם כאשר מחפשים הלוואה אישית לא מובטחת עם אשראי גרוע.

הסיבה לכך היא שמציון האשראי הוא בעצם התעלמות על ידי המלווה כאשר הוא שוקל את בקשת ההלוואה. עם תהליך ללא בדיקת אשראי, אין בזבוז זמן על בדיקת דוחות אשראי כפולה, כך שאין צורך להמתין להחלטה. זה יכול להינתן בשניות דרך האינטרנט, או תוך דקות בטלפון.

ישנם מספר יתרונות לקבלת אישור הלוואה מהיר. למשל, הריבית ותנאי ההחזר הם לרוב קבועים. זה הופך את התקציב להרבה יותר קל, מה שבתורו מקל גם על עמידה בהחזרים של ההלוואה האישית הלא מובטחת.

גורמים שכדאי להיות מודעים אליהם

זה נכון שאישור מיידי אפשרי, ואלה חדשות טובות כאשר מחפשים הלוואה אישית לא מובטחת עם אשראי גרוע. אבל יש עוד כמה גורמים שצריך לקחת בחשבון. נוחות השירות והאפשרות המוגברת לאישור עקב התעלמות מהיסטוריית אשראי, שניהם כרוכים בעלות נוספת.

יש לשקול את היתרונות של אישור הלוואה מהיר מול העובדה שהריבית לרוב גבוהה יותר. אמנם ריבית קבועה פירושה תקציב טוב יותר, אבל זה גם אומר שאם התעריפים בשוק ישתפרו, החזרי ההלוואה שלך לא ישתנו.

כמו כן, גבולות ההלוואה בדרך כלל נמוכים יותר. יחד עם העובדה שהמלווה מקבל 100% מהסיכון בהלוואה אישית לא מובטחת, ומשמעות הדבר היא שניתן לשים את הגבול עד 5,000 דולר בלבד. עם זאת, זה תלוי במלווה, ומהי מדיניות ההלוואות שלו.Source by Joycelyn Crawford

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.