הלוואה לאיחוד אשראי גרוע – כיצד לבנות מחדש את דירוג האשראי שלך

הלוואות איחוד אשראי גרועות יכולות להיות צעד חשוב בבנייה מחדש של דירוג האשראי שלך. אבל זה רק צעד אחד. דוח אשראי נכון הוא גם שלב חשוב. ייתכן שדוח האשראי שלך שגוי ויש בו שגיאות. לוודא שדוח האשראי שלך נטול שגיאות היא באחריותך. אם אתה עמוס בריבית גבוהה ויש לך דירוג אשראי גרוע או ציון FICO, הלוואת איחוד אשראי גרועה יחד עם המאמצים שלך לקבל דוח אשראי נטול שגיאות יסייעו לשפר את דירוג האשראי שלך.

התחל בכך שתתקשר למלווה ותגיד לו שאתה רוצה להגיש בקשה להלוואה לאיחוד אשראי גרוע. הוא יזמין עותק של דוח האשראי שלך תוך דקות והתהליך יתחיל. תצטרך להתמודד עם העובדה שאין לך דוח אשראי נקי, אבל המלווים מנוסים בהתמודדות עם מצבים כמו שלך. ואיזו הקלה זו תהיה כאשר כל חשבונות כרטיס האשראי, החשבונות הרפואיים ואפילו הלוואות רכב יסומנו בתשלום מלא בדוח שלך. כי זה מה שקורה עם הלוואה גרועה לאיחוד אשראי. הם משלמים את כל החשבונות הפתוחים שלך, מאגדים אותם להלוואה אחת ומפשטים את חייך. מלווה אחד, תשלום אחד.

כעת אתה יכול לעבוד על סקירה ותיקון כל אי דיוקים בדוח האשראי שלך. כמה דברים שכדאי לדעת:

o כמבוגר, יש לך את הזכות לקבל עותק חינם של דוח האשראי שלך אחת ל-12 חודשים מכל אחת מלשכות האשראי הגדולות – Experian, Equifax ו-Transunion – בטלפון או בדואר. אין צורך לשלם למישהו אחר כדי לקבל עותק של דוח האשראי שלך עבורך. לאחר שקיבלת את הדו"ח בחינם לשנה, נגבה עמלה קטנה עבור כל אחד שתבקש לאחר מכן.

o ב- annualcreditreport, תוכל להוריד את הדוח שלך למחשב שלך תוך דקות לאחר אימות זהותך. לאחר שתקבל את דוחות האשראי שלך, בדוק אם יש שגיאות. ודא שהחשבונות בדוח שייכים לך ושהסכומים המגיעים תואמים לרישומים שלך. אם אתה מבחין בטעויות, ישנן הנחיות לתיקון אותן באתר האינטרנט של כל לשכת אשראי.

o אין צורך לשלם למישהו כדי לתקן את דוח האשראי שלך. אם שירות תיקון אשראי מבטיח להסיר מידע שלילי תמורת תשלום, הוא לא דובר אמת. אף אחד לא יכול להסיר מידע שלילי שנכון (לדוגמה, שאיחרת ב-30 יום בחשבון כרטיס חיוב). אם אתה יכול להוכיח שקיימת שגיאה בפריט, סוכנות דוחות האשראי תסיר אותה.

על ידי איחוד החוב שלך בריבית גבוהה להלוואת איחוד אשראי גרועה, עבודה לתיקון כל השגיאות שעלולות להופיע בדוח האשראי שלך ולהישאר מעודכן בתשלומים שלך, אתה תבנה מחדש את דירוג האשראי שלך ותראה ציון FICO משופר תוך שלושה חודשים.Source by Bruce D Hunter

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.