הונאת דוח האשראי בחינם

לכל צרכן באמריקה יש זכות לדו"ח אשראי בחינם פעם בשנה על פי חוק החל מספטמבר 2005. אבל מאז שהחוק הזה עבר לא היה אלא בלבול.

אתרי האינטרנט שאומרים שהם מציעים את מה שנקרא דוח אשראי בחינם, מבקשים מאיתנו לתת להם את פרטי כרטיס האשראי שלנו. האם זה נשמע לך כמו דוח אשראי בחינם?

ייתכן שאפילו נתת את מספר כרטיס האשראי שלך לחברות אלה כדי להירשם לשלושים יום ניסיון עבור שירות אשראי שכמעט ואין לו שום קשר לקבלת דוח האשראי החינמי שלך.

למען ההגינות, ניתן לבטל שירות זה לאחר שלושים יום. אבל כמה אנשים לדעתך שוכחים ומסיימים עם חיובים חודשיים או אפילו שנתיים בכרטיס אשראי?

למעשה, חברות אלו סומכות על כך שתשכחו את תקופת הניסיון של שלושים יום ותגבו את העמלה הזו מכרטיס האשראי שלכם. אבל אם החוק אומר שאתה מקבל דו"ח חינם, מה העסקה?

הרבה אנשים מבולבלים לגבי דוחות האשראי החינמיים האלה בגלל האופן שבו חברות מסוימות משווקות את דו"ח האשראי החינמי. אני מקווה שהמידע הזה יבהיר לך כמה דברים.

עבור אנשים שרק רוצים את השורה התחתונה, דוח אשראי בחינם זמין בכתובת http://www.AnnualCreditReport.com וזהו האתר הרשמי היחיד שעוזר לצרכנים לקבל את דוח האשראי השנתי בחינם.

פרוטוקולי האבטחה של אתר זה מצוינים עם אבטחה והצפנה פיזית וטכנולוגית. זה חשוב למטרות גניבת זהות מכיוון שהמידע בדוח האשראי שלך צריך להיראות לעיניך בלבד.

אז אם האתר הזה זמין בקלות וכל אחד יכול לקבל דוח אשראי בחינם פעם בשנה, מה הקאץ'? הנה הקאץ': דוח האשראי שממנו אתה מקבל http://www.AnnualCreditReport.com אין לו ציוני אשראי.

עכשיו אתם אולי שואלים, "אז מה טוב לקבל את דוח האשראי החינמי הזה ללא ניקוד אשראי?" ישנן כמה סיבות טובות שבגללן אולי תרצה להסתכל על דוח האשראי שלך גם ללא ניקוד אשראי.

הידעתם שלמעלה מארבעים אחוז מכל דוחות האשראי יש שגיאות? אם אתה מזהה שגיאות אלה, תוכל לסדר אותן לפני שזה ישפיע על ניקוד האשראי שלך. אם תפנה ללשכת אשראי על טעות, היא חייבת לנקות אותה או להסיר אותה לאחר שלושים יום על פי חוק.

אם אתה מפקח וסוקר את דוח האשראי שלך, אתה יכול לבדוק כדי להיות בטוח שאינך קורבן לגניבת זהות. אם מישהו משתלט על החשבונות שלך וגובה אלפי דולרים בחובות, הוא יכול להרוס את ציון האשראי שלך תוך שעות ספורות.

אלו הן רק כמה סיבות טובות מדוע אתה רוצה לקבל את דוח האשראי בחינם פעם בשנה ולבדוק אותו רק כדי לוודא שהכל נראה כמו שצריך. אתה יכול לקבל את דו"ח האשראי שלך בחינם באינטרנט בכתובת http://www.AnnualCreditReport.com או בטלפון או בדואר.

אז מאיפה אתה משיג את ציון האשראי שלך? כאן נכנס הבלבול והנה התשובה. החוק שהקונגרס העביר לא אמר שום דבר על ציון אשראי רק דוח אשראי אחד בחינם בשנה לכל צרכן.

אתה צריך לשלם שירות כדי לקבל את ציון האשראי שלך וחברות מסוימות מבלבלות אנשים עם הדרך שבה הם משווקים את זה. הם מציעים לך דוח אשראי וציון חינם וצרכנים רבים מאמינים שזהו דוח האשראי השנתי החינמי שלהם.

אבל אם אתה צריך להירשם לשירות אשראי שהם מציעים לתקופת ניסיון של 30 יום, זה נשמע בחינם? מה שחברות אלה סומכות עליו הוא שאתה שוכח את 30 ימי הניסיון וגובה עמלה מכרטיס האשראי שלך לאחר שתקופת הניסיון תסתיים.

זה באותיות הקטנות, אבל כמה אנשים באמת קוראים את זה. אז הנה כלל אצבע של הגיון בריא. בכל פעם שאתה צריך למסור את פרטי כרטיס האשראי שלך, שאל את עצמך, "האם זה באמת בחינם?"

רבים מכם בוודאי יודעים שזה קורה כי נלכדתם עם סוג זה של טקטיקה שיווקית. אבל לאלו מכם שרק רוצים את דוח האשראי השנתי החינמי שלכם, אתם יכולים לפחות להיות מודעים למה שקורה באמת ויש לכם דרך לא שטות להשיג אותו.

זכויות יוצרים © 2006 Credit-Repair-Facts.com כל הזכויות שמורות.Source by Gary Gresham

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.