הונאות בניית אשראי תאגידי

ערבות לקבלת אשראי תאגידי

אַזהָרָה! בטח שמעת הרבה חברות שונות הטוענות לגבי האופן שבו הן יכולות להבטיח לקבל אשראי לעסק או לתאגיד שלך. הם עשויים לומר דברים כמו, "עם תוכנית בניית האשראי שלנו, אנו מבטיחים שתקבל עד $20,000 או $50,000" וכן הלאה.

ניסוח המפתח הוא "עד", כי הם באמת לא יודעים אם תקבל את מלוא סכום המימון הדרוש לעסק שלך. מה שהם יודעים שאתה לא יודע זה קריטריוני ההלוואות של הנושים העסקיים הנפוצים. הם מכירים את הנושים הסבירים ביותר שיגידו כן בהתבסס על פרופיל האשראי העסקי שלך וציוני האשראי האישיים שלך.

אלה יכולים להיות שירותים יקרי ערך, מכיוון שהם יכולים לעזור להפחית את הזמן שלוקח לממן את העסק שלך ולעזור למצוא את הנושים שיש להם סיכוי גבוה יותר לאשר את בקשת האשראי שלך. עם זאת, מה שלא מופיע בעותק המכירות הוא העובדה שרוב בניית האשראי מסתמכת על אשראי ספקים קמעונאיים, כגון חנויות ציוד משרדי מקומיות או חנויות לציוד ביתי כדי לבנות פרופיל אשראי של דן אנד ברדסטריט.

כדי להשיג קווי אשראי מסוג "כסף אמיתי", תזדקק לציון אשראי אישי טוב של לפחות 620 אך רצוי 680 או טוב יותר. אל תדאג אשראי רע לא מונע ממך לבנות אשראי בעסק שלך התהליך עשוי לקחת יותר זמן.

כרטיס אשראי מובטח או קווי אשראי

שירותים אלה עשויים אפילו להציע כרטיס אשראי רק בגלל היותם לקוח שלהם, אבל זה בדרך כלל רק אשראי עבור השירותים ו/או המוצרים שלהם. היו אפילו חברות שהציעו תוכניות כשהן טוענות שאתה יכול לקבל עד $100,000.00 באשראי במזומן תמורת עמלה של $5,000. זה נשמע קל מדי? זכור, אם זה היה כל כך קל, לרוב העסקים הקטנים היה קל להשיג את המימון הדרוש.

אם יש לך באופן אישי 5,000 דולר שאתה יכול לנצל לבניית אשראי תאגידי, עדיף לך ללכת לבנק כמו וולס פארגו ולקבל כרטיס אשראי מאובטח עסקי שיכול להפוך לבלתי מאובטח עם היסטוריית תשלומים טובה. רק זכור "היזהר קונה". אם זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, כנראה שכן.

קניית חברות מיושנות / הזדקנות העסק שלך

קיימת אמונה פופולרית שניתן להשיג במהירות כמות גדולה של אשראי על ידי רכישת חברת Shelf-Corporation. ובכן במקרים מסוימים אתה יכול. אחרי הכל, רוב בקשות האשראי העסקי יבקשו ערבות אישית אם החברה בת פחות משנתיים. כדי לעשות זאת, אתה באמת צריך לחקור את מה שנקרא תאגידי מדף.

הדבר הראשון שעליכם לבדוק הוא האם היסטוריה שלילית מצורפת לחברה או לא ושמספר תעודת זהות המס ישן כמו החברה. כמו כן, חשוב לוודא שכל תיעוד החברות מעודכן. לחברה צריך להיות חשבון בנק מבוגר מהחברה בלא פחות מ-6 חודשים, אלא אם החברה פעילה זמן רב וחשבון הבנק הוא בן שנה-שנתיים בערך. בעצם זו צריכה להיות חברה אמיתית שעשתה עסקים אמיתיים, לא רק מסמכים שמישהו הגיש בתקווה למכור אותה כתאגיד מיושן במועד מאוחר יותר.

תעשה שיעורי בית, כי יש הרבה חברות שאומרות שיש להן תאגידים מבוגרים או תאגידי מדף שהם יכולים למכור לך. תמיד שאל הרבה שאלות וודא שהתאגיד שאתה רוכש הוא עסק אמיתי. לא רק מסמכים שהוגשו למדינה.

מילה אחרונה

ענף האשראי העסקי אינו מוסדר על ידי הממשלה באותו אופן שבו האשראי האישי הוא, לכן תצטרך לעשות שיעורי בית כאשר אתה מדבר עם שירות בניית אשראי ולשאול המון שאלות.

זה שחברה פעילה זמן רב, לא אומר שהיא לא גובה יותר מדי עבור השירותים שלה או שאתה מקבל את סוג השירות שמפורסם. אם התוכנית נשמעת קלה מדי או טובה מכדי להיות אמיתית, סביר להניח שאתה מבזבז את כספך. זכור זאת. לוקח שנים לבנות היסטוריית אשראי עסקית טובה ולא חודשים.Source by Erik Salmon

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.