האם קשה להגיש בקשה להלוואות VA?

מאז הקמתה, יותר מ-20 מיליון אנשים השתמשו בתוכנית הלוואות בית מובטחות VA כדי לעזור להם להרשות לעצמם הלוואת בית בתעריפים נוחים. אם אתה תוהה כיצד לקבל הלוואת VA והאם קשה לרכוש הלוואות אלו, קרא עוד על תוכנית מועילה זו לחיילים משוחררים:

ה-VA אינו מספק את הלוואות הבית

מינהל הוותיקים אינו מספק את הכספים להלוואות לדיור. במקום זאת, כספי ההלוואה ניתנים על ידי סוגים רבים של מלווים, המשתתפים בתוכנית ויודעים את דרישותיה. אם אתם מחפשים משכנתא לבית חדש, שאל תמיד את המלווה אם הוא משתתף בתוכנית הלוואות בית מובטחות VA. למוסדות רבים יש מחלקות מיוחדות או צוות שהוכשר במיוחד כדי לסייע בבקשת הלוואות אלו. הם יכולים להבטיח שאתה מבין את השלבים הכרוכים ברכישת ההלוואה.

נדרשת תעודת זכאות

הלוואות VA דורשות תעודת זכאות המתעדת את שירותך הצבאי בעבר או בהווה. מלווים עם צוות מיומן שעובד עם תוכנית הלוואות הבית של VA יכולים לרכוש את המסמך הזה בקלות. עם זאת, במקרים מסוימים, על המבקש למלא טופס DD 26-1880 או טופס אחר מקוון או בדואר כדי לקבל את המסמך.

אתה חייב להיות בעל שיא אשראי טוב למדי

המלווים דורשים בדרך כלל מהמועמדים לתוכנית הלוואות בית מובטחות VA להיות בעלי ציון אשראי של 620 ומעלה. דרישה זו היא להבטיח כי אתה מסוגל להחזיר את ההלוואה ויש לך תיעוד של החזר החובות שלך.

חלות דרישות הכנסה מסוימות

יהיה עליך לספק תיעוד לגבי ההכנסה שלך על מנת להבטיח לגוף המלווה שתוכל להחזיר את ההלוואה. מידע זה יכול להיות בצורה של W-2 ממקום העבודה שלך, טופסי מס הכנסה שנתיים בעבר אם אתה עצמאי, כמו גם קבלות מהפנסיה הצבאית שלך או ממקורות הכנסה אחרים.

אתה תשלם עמלת מימון חד פעמית

נדרשת עמלת מימון חד פעמית כדי לסייע בתשלום עבור תוכנית הלוואות הבית של VA. נכון לעכשיו, עמלת המימון היא 2.15 אחוזים אם יש לך מקדמה אפס. עמלה זו יורדת ל-1.25 אחוז אם תשים מקדמה של 10 אחוז על הבית. עמלות אלו עשויות להשתנות, בהתאם לסוג השירות הצבאי ותדירות השימוש בהטבה זכאית.

לא תמיד יש צורך במקדמה

השירות הצבאי שלך מאפשר לך זכאות מסוימת לגובה ההלוואה. כלומר, הממשלה תבטיח את תשלום ההלוואה המחושב לפי סכום הזכאות הבסיסית שלך, המוגדר כיום על 36,000$. עם זאת, עשויות לחול זכויות בונוס שעשוי לאפשר לך לקבל הלוואת בית של עד $417,000, או יותר, בהתאם לאזור. ככלל, ניתן לרכוש הלוואה ללא מקדמה עד לסכום זה.

יש להעריך את הבית

שמאי חייב לבקר פיזית בנכס ולקבוע את שווי השוק שלו, בהתבסס על המבנה עצמו, כמו גם בתים אחרים באזור. ה-VA מספק רשימה של דרישות רכוש מינימליות שיש לכלול בדוח ההערכה. דרישות אלה כוללות מגורים נאותים; האם מדובר בנכס למגורים ולא מסחרי; מערכות חשמל ומים במצב תקין ופרטים נוספים. אם הנכס אינו מוערך לפי שווי מחיר המכירה, ייתכן שהקונה יצטרך לנהל משא ומתן מחדש על המכירה.Source by Genie Fletcher

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.