דירוג אשראי טוב פירושו יותר כסף בכיס

אם זה היה תלוי ביחידים להחליט, אנשים רבים לא היו לוקחים קרדיט מכל סיבה שהיא; בין אם זה אישי או עסקי. בעוד ההיבטים השליליים של חוב מורגשים בעיקר כאשר הלווה אינו מסוגל לשלם, זה כמעט לא תרחיש מתוכנן מראש. כאשר מוסד פיננסי מחשיב את דירוג האשראי של הלווה כטוב או לפחות הגון, רוב מסגרות האשראי מוכנות להציע מסגרות אשראי. יש כל כך הרבה דיבורים על מהו ציון אשראי טוב, ועבור רוב האנשים, אסטרטגיה כיצד להשיג אותו היא מאבק יומיומי.

הלווה עשוי להרגיש לחוץ להחזיר מסגרת אשראי ואולי הוא מרגיש כאילו הוא מתכחש לעצמם יותר מדי מכדי להיראות טוב לבנקים, אבל זה שווה את זה. זה אולי לא נראה כמו תועלת גדולה לעצמך, אבל שמירה על ציון אשראי טוב טוב לאדם, לפחות בכל הנוגע לסיוע פיננסי עתידי. האם אפשר לקבל יותר רק בגלל שהושקע יותר מאמץ להחזיר הלוואה, משכנתא או חוב בכרטיס אשראי? התשובה הכנה היא כן! ציון אשראי די הגון הוא טוב, אבל לקבל דירוג טוב הוא אפילו טוב יותר בהתחשב בתחומים הרבים שעומדים להועיל;

ריבית משכנתא נוחה

בשל העובדה שהמשכנתאות משולמות על פני תקופה ארוכה של זמן, בעל בית יכול להוציא פחות כסף על ריבית אם הוא מחזיר למתקן תוך פרק זמן קצר יותר. הריבית משולמת אפילו נמוכה יותר אם ציון האשראי של הלווה גבוה. על פי נתונים שפורסמו על ידי MyFico.com, צרכן עם ציון אשראי ממוצע של 760 ומעלה יקבל משכנתא בריבית של 3.74%, בעוד שצרכן אחר שהציון שלו הוא בסביבות ה-700 קיבל את אותה אפשרות בריבית של 3.96%. מהו ציון אשראי טוב? משכנתא זולה יותר!

הלוואות רכב זולות יותר

מכונית היא הכרח ואם יש דרך להשיג אותה במחיר נמוך יותר, אז קבלת ציון האשראי שלך היא אחת מהן. בממוצע, הלוואות לרכב ניתנות בסביבה של 26,000$ ובהתחשב בכך שבעל רכב ממוצע ישלם זאת תוך חמש שנים, הרי שהריבית בהחלט משנה את סכום הכסף שמשולם בחזרה. אפשר לצפות לחסוך בממוצע של $598 לאורך כל התקופה עם ציון אשראי טוב. מהו ציון אשראי טוב אם הוא לא יכול להשיג לך מכונית בעלות זולה יותר?

תגמולים בכרטיס אשראי

כסף מפלסטיק צובר פופולריות במהלך העשור האחרון, ולמרות שחלק מהאנשים רואים בו מקור לאשראי זול, כמות הכסף שמוציאים על הכרטיס כריבית תלויה בדירוג הממוצע של הלווה. כרטיס האשראי הטוב ביותר לאשראי טוב מציע שיעור שנתי באחוזים גבוה עד 17% או נמוך עד 13%. ההנחה הכללית שהמוסדיים נותנים הלוואות היא שלווה בעל דירוג טוב יסלק את חובו במהירות והיתרה בכל זמן נתון צפויה להיות נמוכה. כאשר משווקים את כרטיס האשראי שלהם ככרטיס האשראי הטוב ביותר לאשראי טוב, חלק מהמלווים יציעו ריבית של 0% על האשראי לשנה הראשונה ללקוחות פוטנציאליים שיש להם דירוג יוצא דופן. המשמעות היא שאנשים שדירוג האשראי שלהם נחשב לקוי או ממוצע יצטרכו לשלם ריבית בשנה הראשונה לשירות. יתרונות נוספים שכרטיס האשראי הטוב ביותר עבור בעלי אשראי טובים יכול להרוויח משמירה על ציוני אשראי טובים הם חינם למיילים, נקודות נאמנות לשימוש בכרטיס ותגמולים להחזר כספי.

ריבית נמוכה על הלוואות סטודנטים

חלק מהאנשים מסוגלים לממן את החינוך שלהם מחסכונות, חסויות או אפילו באמצעות תוכניות כמו לימוד עבודה. מתקנים אלה לא תמיד זמינים והצורך לקבל מימון ממוסד אשראי עשוי להתעורר כאשר ההזדמנות לחזור ללימודים מתקיימת. הלוואות הניתנות למימון חינוך מונפקות על בסיס איכות האשראי. ככל שהאשראי גבוה יותר, ההלוואה נחשבת פחות מסוכנת וכדי להביא בחשבון סיכון זה, המלווים מציעים ריביות תואמות.

מימון עסקי בעת הצורך

פתיחת עסק בהחלט, עולה כסף ועבור יזמים רבים, המכשול היחיד בינם לבין שגשוג הוא שותף פיננסי המאמין בתקפות הרעיון העסקי שלהם. לסטארט-אפ אין היסטוריית אשראי עסקית מוצקה ולמלווים קל יותר לשקול את ציון הצרכן בהערכת סיכון האשראי. לכן שמירה על ציון אשראי טוב לא רק טובה לגישה למימון, אלא גם זכאית למתקנים עם ריבית נמוכה.Source by John Smith

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.