גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת סגנון שיער

התסרוקת הנכונה עושה אמירה מקצועית ואישית כאחד. שיער ארוך נתון לרוב לטרנדים שונים. עם זאת, התסרוקת הנכונה היא בחירה שכולם צריכים לעשות. אם שוקלת להשיג את המראה הנכון, יש מגוון תסרוקות חדשות לבחירה. דפדוף במגזינים הכוללים תסרוקות שונות, סביר להניח שתעזור לך למצוא את התסרוקת המושכת אותך ביותר. כאשר תתייעץ עם הסטייליסטית שלך תוכל למצוא סגנון שלא רק נראה מדהים על דוגמנית, אלא כזה שמתאים לך. הגורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת תסרוקת כוללים:

· עובי ומרקם שיער

בעת בחירת תסרוקת, אתה צריך לקבוע את המרקם והצפיפות של השיער שלך. המרקם קשור לעובי של כל פיר בעוד שהצפיפות קשורה לעובי השיער. סוגי המרקמים העיקריים כוללים מרקם עדין, בינוני וגס. לכן, אם לשיער שלך יש מרקם עדין תוכלי לשקול סגנונות המעניקים לשיער שלך מראה של נפח ועובי. למי שיש שיער עבה היא יכולה לבחור בסגנון ישר המוסיף ברק ושימר

· תבנית גלים

חשוב להכיר את דפוס הגלים שלך. זה ישפיע רבות על איך זה לוקח תלתלים. שלושת סוגי השערות העיקריים הם חלקים, גליים ומתולתלים. אלה שיש להם שיער חלק לעיתים קרובות חווים אתגרים בנטילת תלתלים. עם זאת, אם אתה מחפש הזדמנות לקבל תלתלים עמידים, אתה יכול קודם לשקול גל גוף או סלסול. מצד שני, אם יש לך שיער מתולתל או גלי טבעי אתה יכול לשקול מכה יבש או מגהץ חם.

· מבנה הפנים

חשוב לקחת בחשבון את מבנה הפנים שלך בבחירת תסרוקת. רוב האוכלוסייה האנושית מקובצת ל-7 קטגוריות שונות, כאשר כל מבנה מתאים לסגנון שיער וצבע מסוים. מעצב השיער שלך יהיה בעמדה להדריך אותך בקטגוריה שבה אתה נופל.

· גמישות שיער

המעצב שלך ישקול את גמישות השיער שלך לפני שימליץ על תסרוקת. לתסרוקות ארוכות ישנה חשיבות רבה לגמישות מכיוון שהיא קובעת עד כמה היא מתנגדת לשבירה וסופגת חומרים. כזה שאינו נקבובי חזק ואינו נשבר בקלות. עם זאת, סוג זה אינו מגיב לצבעים ולסלסול במהירות. מצד שני, נקבובי נשבר בקלות וצריך להתבונן מול סגנונות הדורשים עיבוד כימי נרחב כדי למנוע מהשיער קצוות מפוצלים.Source by Sila Rodney

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.