בנייה מחדש של הקרן הפיסקלית שלך

בעוד שרוב האנשים רוצים להאמין שהגרוע מכל הוא מעל קומץ כלכלנים ואסטרטגים, כולל ג'יי ודיוויד לוי (מחברי תחזית לוי) מאמינים שהעשור הבא עשוי להמשיך להיות מאתגר. הם מאמינים שהצמיחה השנתית יכולה להיות רק 2% במקום הצמיחה השנתית של 3% אליה התרגלנו במהלך 30 השנים האחרונות. הלוי'ס גם צופים אבטלה כרונית של כ-8%. עם אבטלה של 8%, הלוי'ס לא רואה בעיות של אינפלציה ומאמינים שאפילו תקופות דפלציה ממושכות. דפלציה עשויה להיות הכנסה נמוכה יותר לעסקים. זה יכול לגרום לבעיות אם החוב נשאר יציב או עולה.

תיקונים ארוכי טווח עשויים להגביר את הבעיות בטווח הקצר. יש לכנות מחדש את המיתון הגדול "מיתון המינוף הגדול". שכן עליית החוב המתמשכת אפשרה לכלכלה שלנו לצמוח בעבר ותהליך פיחת פוזיצי החוב יאריך את לחצי הצמיחה הכלכלית. ריצ'רד קו, הכלכלן הראשי של מכון המחקר נורמורה, שיתף את הנוסחה הזו לכלכלה בארה"ב במאמר "Rx Japanese for the West: Keep Spending". קו מאמין שההתמקדות העיקרית באמריקה הארגונית אינה בצמיחה ברווחים כרגע.

במקום זאת, אמריקה התאגידית שוברת את הכלל העיקרי של הקפיטליזם (צמיחת רווח) והיא רואה את הפחתת החוב בראש סדר העדיפויות שלה. קו מסביר שהקטנת חובות משנה את תזרים המזומנים מהוצאות או השקעה לתשלום חובות. השינוי בהרגל ובזרימת המזומנים הוריד את הביקוש והפעיל לחץ תמחור (דפלציה) על סחורות ושירותים. מעניין שפיחת מינוף מתרחשת בתקופה שבה הריבית בשפל היסטורי. זה יכול להצביע על כך שמנהלים, בעלי עסקים ומשקיעים רגישים היום לסיכון יותר ממה שהיו בעבר.

מצד שני, כלכלנים רבים מאמינים כעת שהכלכלה מתייצבת. הגרוע ביותר של משבר האשראי הסתיים למרות שממשלת ארה"ב עדיין מחזיקה בחלקים מיזמים פרטיים. ככל שהכלכלה משתפרת, כיצד יכולים בעלי עסקים ומנהלים לנצל ולמצב מחדש את החברות שלהם?

ראשית, העסק יצטרך להתמקד בצמיחה בהכנסות או בהתייצבות. נסה גישות ואסטרטגיות שיווקיות חדשות. המדיה החברתית הופכת ליותר מסתם מילת באז. האם לעסק שלך צריך מתנה חברתית מקוונת באתרים כגון Facebooks, MySpace, LinkedIn וטוויטר? המדיה החברתית מאפשרת לאנשים למצוא אותך – הלקוחות שאתה צריך הם מחפשים את המידע שלך ומאפשרים לך לשווק אליהם. גם חשיבה יצירתית הכרחית. מעצב נוף במטרו אטלנטה מצא דרך יצירתית במציאת עסקים חדשים מחוץ לעונה על ידי אזכור פתרונות יסוד לדליפות (כרגע יורד הרבה גשם באטלנטה). הטלפון של מעצבי הנוף מצלצל, ואולי יש להם עסקים חובה בעונה מחוץ לעונה כמו בעונה המסורתית. מה הפתרון היצירתי החדש שלך?

שנית, העסק יצטרך להגדיל את שולי הרווח (הגולמי והנטו). הרווח הגולמי מוגדר כהכנסות בניכוי עלויות ישירות. חלק מהפתרונות עובדים עם ספקים למען התמחור הטוב ביותר וניהול מלאי טוב יותר. מנהלים יכולים גם לחפש לשפר תהליכים. התוצאה יכולה להיות שפחות זמן מושקע בתהליך ואו שימוש בפחות חומר. בנוסף, ציוד חדש עשוי לשפר את הרווחיות הגולמית על ידי הפחתת החשמל ועלויות טובות גולמיות. להיות יעיל יותר בתהליך שלך יאפשר לך להגדיל רווחים בזמנים טובים ולנהל משאבים בצורה יעילה בזמנים מאתגרים יותר.

שלישית, העסק יצטרך להגדיל את עתודות המזומנים. ברגע שעסקים ישלטו בצמיחה או בהתייצבות בהכנסות ובשיפור המרווחים, הם יצטרכו להתחיל לבנות מחדש את הקופה שלהם. באופן כללי עסקים צריכים $2-$3 של נכסים שוטפים עבור כל $1 של התחייבות שוטפת. סוגי הנכסים השוטפים הם מזומנים, השקעות, חשבונות חייבים (איסוף) ומלאי. ההתחייבויות השוטפות הן בעיקר חשבונות זכאים, כרטיסי אשראי וחובות אחרים לטווח קצר. הנזילות הנוספת תאפשר לך למצב טוב יותר את החברה שלך למערכת האתגרים הבאה (צמיחה או הישרדות). כאשר אתה מתחיל לבנות מחדש עמדות מזומנים, עליך להיות מודע להשלכות המס.

רביעית, העסק יצטרך להפחית חובות לטווח קצר ותשלומים. בדרך כלל להתמקד בתשלום היתרות עם הריבית הגבוהה ביותר ויתרת החוב הנמוכה ביותר. על ידי התמקדות ביתרות החוב הנמוכות ביותר, תתחיל לכווץ את תזרים המזומנים החודשי החובה שלנו (תשלום אחד פחות לבצע). בנוסף, תהיה לך תחושה של הישג כאשר אתה משלם יתרה. כדאי להיות מודעים לריביות על החובות השונים ולשלם תחילה את הריביות הגבוהות ביותר. על ידי הפחתת החובות בריבית הגבוהה ביותר תחסוך תחילה גם תזרים מזומנים וגם הוצאות ריבית. תצטרך למצוא את היתרה המתאימה לך לתשלום יתרות נמוכות יותר או תשלום ריביות גבוהות יותר.

חמישית, הגדל את ההון העצמי (הון). עסקים יצטרכו להשאיר את הרווחים לאחר מס בחברה ולא לחלק אותם לבעלים. זה ידרוש הקרבה ומשמעת. התגמול יהיה מעמד פיננסי חזק יותר על ידי שמירה על מזומנים ו/או השקעות במאזן. המזומנים ואו ההשקעות כחלק מההון החוזר יכולים לעזור לתדלק צמיחה או לשרוד את השפל הבא מבלי לבקש הלוואה מהבנק שלך. זה עשוי לקחת כמה קורבנות שכן עסקים קטנים רבים מחלקים את רוב הרווחים שלהם לבעל המניות שלהם.

במהלך העלייה הבאה במשק יהיה חשוב ביותר לבעלי עסקים ומנהלים לבנות מחדש את היסודות הפיסקאליים שלהם. הבסיס החדש והמוצק יותר יאפשר לחברה לקבל הון חוזר כדי להמשיך ולצמוח או לשרוד את השפל הבא. עסקים יצטרכו להיות ערניים עם הרווחים והמצב הפיננסי שלהם, שכן כלכלנים רבים מאמינים שהמיתון יהיה נפוץ יותר במהלך 25 ​​השנים הבאות מאשר ב-25 השנים האחרונות (רק 16 חודשים של מיתון בין השנים 1982 – 2007).Source by Mark Wyssbrod

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.