בהיכל מלך האשראי

לקרדיט יש יחסי אהבה-שנאה עם האוכלוסייה הכללית. מצד אחד זה מאפשר לנו לקנות דברים שאנחנו רוצים מבלי שנצטרך לשלם במקום, מצד שני זה יכול לצאת משליטה ולהשאיר אותנו נאלצים לשלם יותר ממה שהתמקחנו. זה האחרון הוא לא באמת אשמתו של אף אחד מלבד האדם שאחראי לכרטיס שלו – זה רק מנצל את הטבע האנושי, אנחנו מתפתים בקלות לקנות דברים שנראים מפתה. וכרטיסי אשראי מאפשרים לנו לעשות זאת, בין אם יש לנו את הכסף בהישג יד או לא. לא משנה מה מישהו חושב על כרטיסי אשראי והיתרונות או החסרונות שלהם, עובדה אחת ברורה – הם כאן כדי להישאר. 'כסף פלסטיק' התפשט לכל עבר, אנשים משתמשים בכרטיסים שלהם כדי לשלם על הכל, ורבים אפילו לא נושאים מזומן, ומי יכול להאשים אותם?

כסף מזומן עלול להיגנב, בעוד שאתה נושא כרטיס הסיכון היחיד שיש לך הוא קניות יתר. אם כרטיס נגנב, אתה פשוט מבטל אותו בלחיצת כפתור ולא נגרם לך אובדן – גם אם כן, אתה מקבל החזר לעתים קרובות יותר מאשר לא. זה מאוד נוח מאשר לסחוב כסף מנייר, ואנשים מעדיפים את זה. לכן כל חנות או חנות מצוידת ביכולת לאפשר תשלום באשראי. יתרון ידוע נוסף הוא שבכל פעם שאתה משתמש בכרטיס שלך – תלוי באיזה כרטיס יש לך – אתה רוכש נקודות בכרטיס אשראי. אלו הן נקודות תגמול שצוברות וניתן להשתמש בהן כדי לקנות עוד דברים – זה בחינם מכיוון שאתה משתמש בנקודות. לפיכך, קניות בכרטיסי אשראי מאפשרות לך לקנות עוד. קיימות תוכניות תגמול/נאמנות שונות והאקסקלוסיביות יותר יכולות להציע כמה מבצעים נהדרים על מלונות, חנויות וכל מיני דברים. אתה מתוגמל על הוצאת הכסף שלך. נשמע נחמד נכון? זה בגלל שזה כך – במיוחד אם אדם משתמש בחוכמה בכרטיס האשראי שלו.

נקודות בכרטיס אשראי דומות למיילים של נוסע מתמיד. למעשה מבחינה טכנית הם אותו דבר – ההבדל היחיד הוא שאחד משיג לך מיילים, השני מקבל לך נקודות. אתה יכול להשתמש בשניים למעשה לאותם דברים. למעשה לעתים קרובות כאשר אתה מזמין כרטיס עם כרטיס אשראי – תלוי בחברת התעופה אתה יכול לקבל הנחה מתוקה. ואתה יכול להרוויח מיילים מהטיסה שלאחר מכן כדי להוסיף למספר המיילים שלך. השימוש בהם הוא אמנות שרבים שלטו בה. עוד דרך לא ברורה לנצל גם מיילים וגם נקודות היא למכור אותם באינטרנט. מכירת נקודות בכרטיס אשראי או מיילים אוויר במגוון אתרים. יכולות להיות כמה סיבות בשבילך לעשות זאת – אתה לא טס כל כך הרבה כדי לרכוש כל כך הרבה נקודות ובמקום לבזבז אותן ללא סיבה, אתה יכול באותה מידה להרוויח מהן כסף.Source by Abuzar Mir

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.