אפשרויות להקלת חובות בכרטיס אשראי: מידע על שירותים זמינים לבעלי חובות בכרטיס אשראי

עבור אנשים רבים, חוב הוא דרך חיים. אל תאפשרו לעצמכם להתייאש אם תצטרכו לחפש אפשרויות להפטרת חובות בכרטיס אשראי – אתם לא לבד. יש מיליוני אחרים באותו מצב. זה בדרך כלל מתחיל בכך שמישהו מפגר בכמה תשלומים ולפני שהוא יודע זאת, הריבית ועמלות האיחור יוצאות מכלל שליטה.

יש אפשרויות להקלה. אין צורך לשבת ולכסוס ציפורניים כל היום ולתהות אם אתם עומדים להגיש תביעה, או מתי/אם כדאי להתחיל להגיש בקשה לפשיטת רגל. הדבר הטוב בחובות בכרטיסי אשראי הוא שקל יותר להתמודד איתם מאשר בעיות חוב מס ותשלומי מזונות ילדים.

אם אתה כבר נופל בפלילים, ניקוד האשראי שלך כנראה כבר מושפע לרעה. ייקח קצת זמן להחזיר את הכל למסלול ולהתאושש. מה שאתה יכול לעשות זה להתחיל לעשות בקרת נזקים, בין אם על ידי פינוי כסף נוסף בכל חודש באמצעות תוכנית בוררות או החזרת הכל באמצעות הלוואת איחוד.

אולי כדאי לפנות לייעוץ אשראי. רוב החברות העוסקות בענף סידור החובות מציעות שירות ייעוץ כלשהו. יועץ מוסמך יכול לעזור לך ליצור תקציב משתלם יותר וללמוד כיצד לחיות במסגרת האמצעים החדשים. היועץ גם יציע עצות לגבי מה שהכי מתאים למצב שלך, להגדיל את האוריינות הפיננסית שלך.

חלק מחברות תיקון/הקלות אשראי אפילו מציעות ייעוץ חינם כדי לעזור לך להתחיל. ייתכן שפשוט תידרש למלא סקר מהיר על המצב שלך ולספק פרטים על כמה כסף אתה חייב.

כיצד לבחור מבין האפשרויות להפטרת חובות בכרטיס אשראי

אל תבחר סתם חברה ותיקה. בחרו בשירות ייעוץ שיעזור לכם להבין את כל האפשרויות העומדות בפניכם להקלת חובות בכרטיס אשראי. אפשרות אחת כזו עשויה להיות "תוכנית קושי", שתכלול את ירידת הריבית שלך זמנית על מנת לספק לך הזדמנות להדביק את הקצב. אם תבחר בחברה שיש לה משא ומתן מנוסים, אולי תינתן לך ההזדמנות להפחית את סכום החוב. אם יש לך את האנשים הנכונים שעובדים בשמך, המלווה עשוי לסלוח על 20% או יותר מהחוב שלך. עם זאת, תידרש לשלם את יתרת הסכום באופן מיידי.

למרבה הצער, אין ערבויות. הימנע מכל חברת סיוע בכרטיסי אשראי שמבטיחה הבטחות כלשהן. אף פעם אין ערובה של 100% שהנושה יסכים למשהו. גם אם כן, זה כנראה לא יהיה תיקון מיידי. אתה מסתכל על מסגרת זמן של 3 – 5 שנים כדי לסדר את הכל.

אתה יכול ללמוד על כל אפשרויות להפטרת חובות בכרטיס אשראי עם CuraDebt. זה לוקח רק דקה למלא את הסקר לייעוץ חינם. הם יודיעו לך אם הסיכויים שלך לקבל סוג כלשהו של הקלה טובים.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.