איחוד חובות – מדוע תקציב חשוב?

כאשר אתה עמוק בחובות, הפתרון הוא לא רק להיחלץ מהחוב הזה (לעיתים קרובות באמצעות איחוד), אלא גם ללמוד מה נחוץ כדי שלא תיפול שוב על החובות. לא כולם מבינים את חשיבות התקצוב בכל הנוגע לאיחוד חובות או משא ומתן. מה הטעם להחזיר את מה שאתה חייב ולהיות נקי מחובות אם לא תשנה את דרכיך הפגומות? רוב הסיכויים שאתה תהיה עמוק יותר בחובות בעוד כמה חודשים. זה לא הגיוני בכלל.

מאמר זה מתמקד ביתרונות הרבים אשר ניתן להשיג בשילוב איחוד חובות נבון עם תקציב.

איחוד חובות

באמצעות איחוד חובות אתה יכול לא רק להפחית את הריבית הקשורה לחוב שלך, אלא גם להקטין את החוב שלך ולקבל תשלום חודשי אחד בניגוד לרבים השונים שיש לך כרגע. יהיו לכך אינספור יתרונות על הכספים האישיים שלך. על ידי תשלום חודשי אחד בלבד, יהיה לך קל יותר לנהל את הכספים שלך, ולמרבה המזל, תוכל להתחיל לבצע תשלומים בזמן, מה שישפיע לטובה על ניקוד האשראי שלך.

ישנן אפשרויות רבות זמינות בכל הנוגע לאיחוד חובות. אתה יכול לקבל הלוואת איחוד (בצורה של הלוואה אישית), להשתמש בהון העצמי של הבית שלך כדי לאחד, או ללכת למשא ומתן עם הנושים שלך. אני בדרך כלל ממליץ ללקוחות שלי לבחור שילוב של הלוואת הון עצמי (אם במקרה הם בעלי בתים והצליחו לבנות קצת הון על הנכס שלהם) ומשא ומתן מתון, שום דבר אגרסיבי, כמובן. כל אחת מהחלופות היא יעילה בפני עצמה, אך בשילובן הן יוצרות שילוב קטלני!

מה שהופך את ההון העצמי לטוב עוד יותר הוא שמלווים המציעים הלוואות מסוג זה בדרך כלל מציעים את תנאי ההלוואה הטובים ביותר בשוק. מה גם שהריבית מאוד נמוכה, והריבית שאתם משלמים, ניתנת להחזר מס! זה אומר חיסכון כפול.

תקציב נכנס לתמונה

אם אתם מכירים את המאמרים שלי (וגם אם אתם לא), אתם חייבים לדעת שאני חובב תקציבים. אבל אני מומחה פיננסי, יש לי שנים על גבי שנים של ניסיון בתחום הזה, אז חייבת להיות לי סיבה טובה להערצה כזו, נכון?. למען האמת, אני כן.

דרך התקציב מגיע ידע פיננסי. ידע על הכספים שלך, כלומר. זה לא יסולא בפז אם אתה שואף לחזור על הרגליים הכלכליות שלך, שכן אפשר לנהל נכון רק את מה שמוכר מאוד. אחרת, המאמצים הם כפולים ובדרך כלל חסרי טעם.

תכנון תקציב אינו קשה כמו שזה נראה. תוכל למצוא באינטרנט אינספור מדריכים כיצד להכין אחד, רבים מהם טובים מאוד ויתנו לך טיפים וטריקים רבים. כמה מהם נכתבו על ידי. חפש אחד מאותם מדריכים, תגלה שיש הרבה דרכים לתכנן תקציב, אתה כנראה תעבור על אחד או שניים עד שתמצא את המתאים לך ביותר. לאחר שמצאת את ההתאמה המושלמת שלך, תכנן אותה, והכי חשוב, השתמש בה! אתה לא תצטער על זה.Source by Kate Ross

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.